Keystone logo
George Mason University Online MEd v Curriculum & Instruction, Concentration in TESOL
George Mason University Online

MEd v Curriculum & Instruction, Concentration in TESOL

Fairfax, Spojené státy americké

24 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Připravte se na výuku angličtiny kdekoli na světě a připojte se k mezinárodní komunitě pedagogů. Magisterský studijní program George Mason University v TESOLu dává studentům sadu profesionálních dovedností, aby se mohli vydat na nové cesty v USA a po celém světě a učit angličtinu pomocí poutavých, kulturně citlivých výukových strategií.

Základní učební plán zahrnuje 10 kurzů, které studenty vybaví nástroji pro vytváření produktivních učebních prostředí zaměřených na inkluzivitu. Ve výsledku jsou připraveni pojmout studenty angličtiny ze všech kulturních, jazykových a zkušenostních prostředí.

I když tento studijní program není licenčním programem, Masonova online magisterská zkouška v TESOLu účinně připravuje absolventy na zkoušku PRAXIS, angličtina pro mluvčí jiných jazyků. Mnoho státních licencí očekává, že budoucí pověření učitelé jazyků PK-12 budou mít toto pověření, a náš program poskytuje studentům podporu a sebevědomí při získávání vysokých skóre.

V našem vzájemně propojeném a globálním světě nikdy nebyla silnější potřeba kvalifikovaných učitelů anglického jazyka ve veřejném i soukromém sektoru. Jako jediný studijní program ve Virginii akreditovaný mezinárodní asociací TESOL si Mason uvědomuje, že je důležité poskytnout absolventům nejsilnější výhodu na trhu práce.

Absolventi Masonova online magisterského studia v TESOLu vstupují do globální komunity pedagogů zaměřených na vytváření kulturně relevantních a spravedlivých vzdělávacích prostředí pro studenty angličtiny po celém světě. Jako absolvent Masona budete mít jedinečnou schopnost učit angličtinu v USA i na mezinárodní úrovni.

O Škole

Otázky