Keystone logo
GBSB Global Business School - Online programs Online doktorský program v řízení inovací
GBSB Global Business School - Online programs

Online doktorský program v řízení inovací

Spain Online, Španělsko

3 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 24 000 *

Dálkové studium

* pro mimoevropské žadatele | 12 000 EUR pro evropské žadatele

Úvod

Online PhD v řízení inovací na GBSB Global Business School je navržen tak, aby připravil mezinárodní studenty na úspěšnou akademickou kariéru. Tento program zlepšuje výzkumné dovednosti a poskytuje pevný základ v řízení inovací, digitálních podnicích, umělé inteligenci, řízení znalostí, podnikání a řízení technologických inovací.

Studenti získají základní výzkumné znalosti a zároveň se seznámí s nejnovějšími trendy v inovačním managementu. Studium na GBSB Global nabízí flexibilitu online výuky a zajišťuje, že můžete vyvážit své studium profesními a osobními závazky. Naše podpůrné prostředí zajišťuje, že jste dobře vybaveni, abyste mohli akademicky a profesionálně prosperovat.

Hlavní body programu

  • Rozvíjejte své výzkumné dovednosti: Zvyšte svou odbornost ve výzkumu prostřednictvím intenzivních kurzů, které vás připraví na studium a výzkum na akademické úrovni.
  • Komplexní akademická příprava: Získejte silné akademické základy v základních předmětech, jako je podnikání, řízení inovací a volitelná témata.
  • Flexibilní online vzdělávání: Využijte flexibilitu online studia, která vám umožní vyvážit vaše profesní a osobní závazky.

Akreditace

The Malta Another & Úřad pro vysoké školy (MFHEA) oficiálně uznává program a je v souladu s Evropským rámcem kvalifikací pro celoživotní učení.

Osnovy

Žebříčky

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Proč studovat na GBSB Global Business School - Online programs

O Škole

Otázky