Keystone logo
Fundación Universitaria Popayán - Univida Kurz správy zemědělských podniků
Fundación Universitaria Popayán - Univida

Kurz správy zemědělských podniků

Popayán, Kolumbie

9 Semesters

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

COP 1 271 087 *

Dálkové studium

* Registrační poplatek: 74 449 USD, Homologační studie: 90 774 USD

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

119091_cabezote-empresas-agro.jpg

Název: Správce zemědělských společností
Modalita: 100% virtuální
Trvání: 9 semestrů
SNÍMKY Kód: 103089
Kvalifikovaný registr: usnesení 1560 ze dne 7. února 2014 - platné po dobu 7 let

Ve vzdělávacím procesu je manažer zemědělských společností podporován rozvojem a posilováním dovedností, které mu umožňují přístupy a řešení složitých problémů, podporou týmové práce, flexibility, myšlení a kritického přístupu, jakož i rozvojem ústní a písemné komunikační dovednosti; přičemž absolvent bude mít dovednosti a schopnosti:

 • Řízení výrobních procesů, používání, transformace a marketingu zboží a služeb generovaných činnostmi v odvětví zemědělství.
 • Pokroková výzkumná, poradenská a konzultační činnost v zemědělských a zemědělsko-průmyslových společnostech v regionu a zemi. Učinit přístupy a poskytovat řešení složitých problémů v zemědělské, venkovské nebo sociální oblasti.
 • Řídit projekty, které podporují organizaci malých producentů ve venkovském sektoru, s cílem zakládat místní sdružení, komunitní podniky a solidární ekonomiku.
 • Rozvíjet se v oblastech zemědělství, venkova a sociálního řízení a podnikání.
 • Provádíme řízení lidských talentů v zemědělských a chovatelských jednotkách.

Profesní profil

Správce zemědělských společností, který vystudoval univerzitní nadaci Popayán, je schopen vykonávat funkce na následujících pozicích:

 • Manažer zemědělských a venkovských společností.
 • Manažer a / nebo manažer zemědělských, zemědělských, venkovských a sociálních společností.
 • Poradce pro zemědělské, venkovské a sociální společnosti.
 • Řídit a realizovat projekty rozvoje zemědělství a venkova.
 • Zemědělský marketingový manažer
 • Vedoucí výroby v zemědělské společnosti.

Výzkumná skupina

poslání

Posílit aplikovaný výzkum prostřednictvím projektů, které vytvářejí nové techniky a znalosti pro zemědělský, obchodní a správní sektor departementu Cauca.

vyhlídka

Vytvořit výzkum v tréninkové činnosti tak, aby prostřednictvím ní studenti a profesoři vytvářeli rozvoj v regionu, na katedře a v národě.

Cíle skupiny

 • Posílit trvalé poradenství, které umožňuje vytvářet výzkumné projekty, které upřednostňují sociální a ekonomickou dynamiku, přizpůsobené konkrétní realitě, které skutečně slouží potřebám prostředí, ve kterém je aplikováno.
 • Zajistit relevanci výzkumu spojeného s procesem učení prostřednictvím formativního výzkumu, který umožňuje validaci v terénu jako zkušenost znalostí vyučovaných ve třídě.
 • Usilovat o rozvoj venkova prostřednictvím přiměřené komercializace produktů pomocí regionálních, národních a ekonomických otevíracích marketingových kanálů.

osnovy

Osnovy programu Správa zemědělských společností ve své virtuální podobě byly strukturovány na základě pokynů Ministerstva národního vzdělávání a jeho obsah byl vytvořen tak, aby vytvořil Správce zemědělských společností, který odpovídá potřebám a požadavkům regionu, zemi a současném světě.

Specifický obsah, který se má rozvíjet v každém předmětu programu ve své virtuální modalitě, odpovídá teoretickému a metodologickému vývoji konkrétní oblasti, ve které je subjekt registrován, a jeho aplikaci v místních, regionálních a národních kontextech.

119093_plan-empresas-agro.png

O Škole

Otázky

Podobné kurzy