Keystone logo
Fundación Universitaria Popayán - Univida Kurz podnikové administrativy
Fundación Universitaria Popayán - Univida

Kurz podnikové administrativy

Popayán, Kolumbie

9 Semesters

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

COP 1 271 087 *

Dálkové studium

* Registrační poplatek: 74 449 $. Homologační studie: 90 774 USD

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

119092_cabezote-empresas.jpg

Název: Obchodní správce
Modalita: 100% virtuální
Trvání: 9 semestrů
SNÍMEK Kód: 105448
Kvalifikovaný registr: usnesení 05951 ze dne 31. března 2016 - platné po dobu 7 let.

Program Business Administration, který FUP nabídne ve virtuálním režimu, má za svůj hlavní cíl vyškolit integrální a vhodné profesionály v podnikové administrativě s etickým a sociálním smyslem, schopné generovat změny podle možností a výzev v globálním prostředí, se dovednostmi pro řízení, řízení a uplatňování nových informačních a komunikačních technologií v rámci organizace a prostřednictvím účinného přidělování zdrojů, které jí umožňují rozvíjet konkurenceschopnost a inovace.

Profesní profil

Profesionál v obchodní správě Univerzitní nadace Popayán bude schopen vykonávat tuto profesi jako podnikatel a inovátor, aplikovat informační a komunikační technologie, jako ředitel veřejných nebo soukromých společností jakéhokoli hospodářského sektoru, národního a národního sektoru nadnárodní společnosti, nebo můžete být poradcem a konzultantem organizací jakéhokoli řádu s globální vizí.

Odborník v podnikové administrativě se bude odlišovat tím, že bude mít schopnosti:

  • Správa organizací s globální vizí.
  • Vytvářejte etická a morální prostředí s vysokou sociální angažovaností.
  • Porozumět prostředí organizací jako zprostředkovatele místního, regionálního a národního rozvoje, používání informačních a komunikačních technologií v administrativních procesech.
  • Spravujte lidský talent organizací.
  • Podporovat vyjednávací schopnosti, týmovou práci a rozhodování.

metodologie

Program Business Administration bude nabízen ve městě Popayán v trvání devíti (9) semestrů. Periodicita půlročního přijímání; Modalita je virtuální, distribuovaná v akademických kreditech.

Přijetí virtuální modality vyžaduje, aby student nejen věnoval čas navrhovaným činnostem prostřednictvím platformy LMS, s jeho aktivní přítomností během všech odhadovaných hodin, ale také závazek k plnění zátěže, která má být vyvinuta. osobním způsobem během hodin samostatné práce, aby bylo možné dosáhnout integrální formace profesionála v podnikové administrativě. Pouze v rozsahu, v jakém se student váže ke své osobní práci, může úspěšně rozvíjet aktivity navržené v každém z programovaných předmětů.

osnovy

Správa společností pro její systematický a holistický vzhled bude vyžadovat pomocné disciplíny, z nichž jsou integrovány myšlenky a metody z různých oborů, zde je interdisciplinarita součástí stejných administrativních znalostí a osnov programu, takže bude vytvořena v výzvě artikulaci několika oborů zahrnutých v oblastech: základní, profesionální podpora a socio-humanistická, kde každá z nich má odlišné cíle a metody; Proto složení učitelů v programu musí mít odborníky z různých znalostních oborů, samozřejmě, pod dohledem kritického množství obchodních manažerů, kteří řídí akademický proces programu.

119084_plan-empresas.png

O Škole

Otázky

Podobné kurzy