Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Úvod

Na Graduate School of Social Service (GSS) Fordham University připravujeme studenty, jako jste vy, na to, aby se postavili za lidská práva a sociální spravedlnost již více než 100 let. Fordham GSS poskytuje základ v tradicích profese sociální práce a zároveň čelí výzvám budoucnosti pomocí sofistikovaného interdisciplinárního kurikula. Naše absolventské programy sociální práce, které se řadí mezi nejlepší v zemi, nabízejí flexibilní, zážitkové vzdělávání, které vás připraví na změnu životů a transformaci komunit.

Pokud jste připraveni přeměnit své ideály ve smysluplnou inovativní kariéru, jsme připraveni vám pomoci

  • Academic Excellence: US News & World Report řadí náš CSWE akreditovaný program Master of Social Work mezi 10 nejlepších v zemi. Náš vysoce uznávaný online program MSW je vyučován stejně uznávanou fakultou jako náš tradiční MSW
  • Flexibilita: K dispozici jsou kombinované plány studia a víkendové kurzy. Náš program MSW nabízí pokročilou možnost stání a také schopnost přizpůsobit práci v kurzu vašim kariérním cílům.
  • Dostupnost: Náš program MSW je nabízen na třech místech kampusu – Lincoln Center, Westchester a Long Island. Naše kvalitní osnovy MSW jsou také dostupné prostřednictvím našeho online programu hybridního kampusu a programu pouze online.
  • Kariérní příležitosti: Naše progresivní programy založené na kompetencích jsou navrženy tak, aby z vás udělaly všestranného, ​​integrovaného odborníka schopného přijímat nové výzvy během vaší kariéry.

Mise GSS

Posláním Fordham University Graduate School of Social Service je vzdělávat studenty k prosazování lidských práv a sociální spravedlnosti. Škola se snaží zlepšit blahobyt lidí a komunit prostřednictvím výuky kulturně citlivé praxe založené na důkazech a zapojením se do výzkumu, veřejné advokacie a komunitního partnerství.

Celostátně akreditované programy

Fordham GSS nabízí akreditované BSW, MSW a Ph.D. v programech sociální práce Radou pro vzdělávání v sociální práci. Studenti jsou hodnoceni na základě zvládnutí kompetencí v souladu s akreditačními standardy. Tyto kompetence jsou základními dimenzemi očekávanými od všech sociálních pracovníků během jejich školení. Splnění nebo překročení srovnávacích bodů hodnocení ukazuje na zvládnutí kompetencí. Pravidelně sdílíme údaje z hodnocení s Radou, abychom zlepšili a zdokonalili náš program a vzdělávací prostředí.

Místa

  • New York

    113 W 60th St #7, 10023, New York

    Otázky