Keystone logo
© ©Flexible Learning with Falmouth University
Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Úvod

172491_172347_button_read-more-about-falmouth-university-on-their-website.png

Založena v roce 1902, předtím jsme byli Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design a University College Falmouth. Plného univerzitního statusu jsme dosáhli v prosinci 2012 a v hodnocení Teaching Excellence Framework (TEF) 2017 jsme získali zlato.

Univerzita Falmouth má nyní více než 4700 studentů z nadace nadace, na PhD získané z více než 100 zemí po celém světě. Studenti jsou zapsáni do 54 kurzů; od architektury až po animaci, od podnikání po výpočetní, od módy až po žurnalistiku.

Těží z výuky na světové úrovni a z nejmodernějších zařízení. Napříč všemi obory vyučovanými na Falmouthu je klíčovým cílem univerzity poskytnout svým studentům dovednosti získat skvělou práci a podnikatelskou důvěru proměnit své myšlenky v komerční úspěch. Od prvního dne se naši studenti učí rozvíjet svou kreativitu, podnikatelské dovednosti a znalosti oboru. Po dokončení studia jsou připraveni a motivováni k tomu, aby se připojili k vzrušujícímu a vzrušujícímu kreativnímu průmyslu. Nejen, že naši absolventi získávají skvělá pracovní místa - míra zaměstnanosti absolventů je 97% - 28% si zakládá vlastní podnikání. To je čtyřikrát vyšší než průměr ve Velké Británii. Podpora tohoto podnikatelského ducha je klíčem k tomu, jak učíme. Zatímco Cornwall je náš domov, vyhlídka Falmouthu je mezinárodní. Naše portfolio je stále více globálně zaměřené a staví nás do čela poskytování prvotřídního vzdělávání, ať jste kdekoli na světě. Naši zaměstnanci se svými průmyslovými vazbami a prokázanými zkušenostmi v komerčním sektoru budou ústředním bodem úspěšného poskytování těchto průkopnických nových kurzů. Nyní máte šanci zjistit, proč je Falmouth číslo jedna.

Flexibilně studovat na Falmouth University

Falmouth University má prokazatelné výsledky a získala si značnou reputaci tím, že poskytuje odrazový můstek pro kariéru studentů po celém světě a v mnoha renomovaných předních kreativních společnostech. Flexibilní studium programů Falmouth University, ať jste kdekoli, vám nabízí možnost studovat osobní rychlostí nebo intenzitou, která vám vyhovuje, a přizpůsobit se nepravidelným pracovním rozvrhům. Kreativní sektor je globálně rostoucím sektorem. Ať už se snažíte zlepšit svou kariéru nebo začít svou kariéru v kreativním sektoru, flexibilní vzdělávací programy Falmouth University vás vybaví těmi správnými dovednostmi a znalostmi, abyste tak mohli učinit, aniž by došlo k přerušení vašeho příjmu a kariérního postupu. Vyzýváme vás všechny, kteří působíte v kreativním sektoru po celém světě, abyste se nikdy nepřestali vyvíjet.

Naše kurzy jsou přísné, praktické a navržené tak, aby vás vybavily znalostmi a dovednostmi, abyste se stali efektivním profesionálem ve vaší oblasti praxe. Všechny moduly jsou vyvíjeny a vyučovány online akademiky z Falmouthu, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Náš přístup vás podporuje na každém kroku a zajišťuje vzdělávací zkušenost, která je v kvalitě rovnocenná našim magisterským kurzům na akademické půdě.

Klíčové vlastnosti

 • Učte se flexibilně z domova, z pracoviště nebo na cestách kdekoli na světě
 • Není třeba se přestěhovat, přestat pracovat nebo požádat o vízum
 • Strukturované, které vám pomohou dokončit kurz do dvou let studia na částečný úvazek
 • Studovat společně s ostatními studenty z celého světa
 • Vysoce kvalitní online výuka: stručné přednášky a digitální zdroje vyvinuté našimi předními akademickými pracovníky v oboru, kteří vás moduly učí
 • Prvotřídní akademická podpora: každý den jsou k dispozici lektoři, kteří vám poskytnou vedení a zpětnou vazbu
 • Zapojte se do učebních aktivit, které vám pomohou aplikovat teorii na praxi
 • Bohatá zpětná vazba od tvůrců a kolegů, se živou zpětnou vazbou
 • Všechna hodnocení jsou přijímána a odeslána online
 • Pravidelné příležitosti pro osobní setkání s lektory, spolužáky a řečníky z oboru, které se konají jak ve Falmouthu, tak na mezinárodních místech
 • Vše, co potřebujete, je k dispozici v naší intuitívní platformě pro online vzdělávání. nemusíte být technickým kouzelníkem, který by si mohl studovat online s Falmouthem
 • Cena MA se shoduje v názvu a kvalitě jako u našich kurzů založených na kampusu

Statistika

Studentská populace: 4700+ studentů ze 100+ zemí
Míra zaměstnanosti: 97% (28% založilo vlastní podnikání)

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Falmouth

   Woodlane, Falmouth Cornwall TR11 4RH, TR11 4RH, Falmouth

  Otázky