Keystone logo
© Eva Dang
Financial ELearning

Financial ELearning

Financial ELearning

Úvod

Kdo jsme

Financial ELearning je první online britská vláda Ofqual ( href = "Ofqual.gov.uk ) akreditovaný poskytovatel výcviku nabízející pohled na svět financí a obchodování,

Jsme vysoce kvalifikovaní inovátoři působící v rámci školicího průmyslu, který vytváří a dodává flexibilní vícejazyčné e-learningové řešení, které spotřebitelům umožňují přístup k našemu materiálu svým vlastním tempem kdekoli na světě.

Ve Financial ELearning rozumíme finančním a obchodním aspektům. Naše komplexní akreditované a regulované ekonomické kurzy Ofqual jsou vytvořeny ex-finančními obchodníky na trhu a odborníky z oboru.

Záměry

Nabízet kurzy akreditovaných odvětví finančních služeb v Británii, které se týkají souladu, rizika a obchodování.

Poskytovat komplexní poradenské finanční poradenství pro maximalizaci provozní efektivity LMS a úspory nákladů.

Přijmout existující / tradiční kurzový materiál, který je v současné době používán, a převést na 100% dostupnost online.

Jak to funguje

Poskytujeme našim klientům bezpečný individuální přístup k našim online kurzům.

Nabídněte plnou podporu při přijímání k předmětu, nastavení jazyka a studijnímu plánu.

Jak mohu získat přístup k on-line (Blended) Learning poté, co jsem ho zakoupil?

Při prvním nákupu se pošlete e-mailem na odkaz pro přístup k portálu Blended Learning Portal, prosím jej uloľte ve svém prohlížeči nebo uloľte e-mail s odkazem. Při přihlášení k portálu Blended Learning Portal pomocí uživatelského jména a hesla, které jste vytvořili při registraci, budou vaše nákupy k dispozici k zobrazení.

Potřebuji přístupový kód pro přihlášení k portálu Blended Learning?

Ne, obvykle se mohou všichni manažeři a studenti přihlásit pomocí své e-mailové adresy a hesla. Jediný čas, kdy byste potřebovali přístupový kód, by byl, pokud váš správce vytvořil účet pro vás a neznal svou e-mailovou adresu. V tomto případě systém vygeneruje přístupový kód správce, který vám dá k použití.

Koupím online Učení v mé organizaci, jak řídím své žáky a sledovat jejich průběh?

Pokud provedete počáteční nákup více než jedné položky online učení, vytvoří se vám účet jako manažer a dostanete e-mailem odkaz na přístup k vašemu portálu Blended Learning.

  • Máme zajištěné nástroje
  • Certifikované produkty
  • Konkurenční ceny
  • Schválení regulace
  • Zkušená zkuąenost
  • Skvělá podpora

Místa

  • London

    London, Spojené království

Otázky