Keystone logo
FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

Úvod

Jediným FernUni Švýcarska

Distance Learning University Švýcarsko (FernUni Švýcarsko) je moderní akademické instituce a vedoucí univerzitou v oblasti distančního vzdělávání v Švýcarsko.

All bakalářských a magisterských studijních programech jsou v souladu směrnice Bologna stanoveny. Více než 1500 studentů absolvent současné době studuje v němčině nebo francouzštině. Na třech místech v Švýcarsko sloužit našim studentské manažery, studenty a kontaktní osobou pro otázky týkající se distančního vzdělávání.

Instituce je uznávána:

  • federální vládou v souladu s čl. 11 v zákona o vysokých školách Promotion (UFG)
  • podle kantonu od Canton Valais zákona o vzdělávání a výzkumu ze strany vysokých škol a výzkumných ústavů

Lídr v oblasti distanční univerzitě

Úspěch distančního vzdělávání Univerzity Švýcarsku (FernUni Švýcarsko) začíná před 25 lety. Od roku 1992 nabízíme našim třech místech v Brig, Pfäffikon SZ a distančního Sierre learningových kurzů na úrovni vysokých škol. Více než 1500 studentů z domova i ze zahraničí k dnešnímu dni pro studium v ​​němčině nebo francouzštině.

Všechny kurzy jsou navrženy v souladu s pokyny Bologna. To znamená, že programy mimo Švýcarska jsou mezinárodně uznávána podporovány a vyrovnány.

Návrh výuky distančního vzdělávání je založen na myšlence otevřené, flexibilní a individuální studium. FernUni Švýcarsko navazuje na koncept moderního distančního vzdělávání jako „blended learning“, což je kombinace e-learningu a tradiční učebně. V závislosti na průběhu exprese různých složek se liší.

Místa

  • Switzerland Online

    Switzerland Online, Švýcarsko

    Otázky