Keystone logo
Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Úvod

Objevte svou budoucnost s on-line titul z Faulkner University!


Naším úkolem je absolvovat vysoce kvalifikované, profesionální a sociálně angažované pedagogy základních a středních škol, které mají obsahové, pedagogické a odborné znalosti, které kladou důraz na integritu charakteru, kteří používají své dary ve službách druhých a kteří prokazují odbornou způsobilost a vedení ve svém oboru.

Faulknerova univerzita je soukromá, křesťanská liberální umělecká instituce poskytující svým studentům výjimečné vzdělání již více než 70 let. Náš on-line vzdělávací program nabízí širokou škálu vynikajících studijních programů odkudkoliv v zemi. Vyberte si z libovolného z 23 online studijních programů. Jsi víc než číslo u Faulknera. S flexibilním poučením, které vyhovuje každému žákovskému rozvrhu a křesťanskému dědictví, které se ctí ve všem, co děláme, poskytují naše on-line vzdělávací programy individuální zkušenost pro každého, kdo usiluje o prestiž a dokonalost titulu Faulknera.

Faulkner University Pozvánka na vzdělávání dospělých z Univerzity Faulkner na Vimeu.


Online vzdělávání na Faulkner University

Faulknerova univerzita je soukromá, křesťanská liberální umělecká instituce se sídlem v Montgomery v Alabamě, která nabízí studentům prestižní vzdělání založené na víře po více než sto let. Abychom mohli doplnit náš rozsáhlý seznam on-campusových programů, jsme hrdí na to, že nabízíme studentům řadu studijních programů, které lze dokončit zcela online. Každý program poskytuje flexibilní, individualizované zkušenosti, hluboké učební plány a stejnou kvalitu vzdělání, pro které jsou naše on-campusové programy známé.


Výhody online křesťanských univerzit

Vzhledem k tomu, že studujete online na Faulkner University? Existuje spousta důvodů, proč se zapsat do jednoho z našich 23 on-line studijních programů. Zde jsou jen některé z výhod nabízených online křesťanskými univerzitami, včetně Faulknerovy univerzity:

 • Programy nabízejí flexibilní a vlastní plánování podle vašich preferencí.
 • Mnoho programů může být dokončeno rychleji než alternativy v areálu.
 • Nabízíme konkurenceschopné školné, které odpovídá vašemu rozpočtu.
 • Pokud máte práci, není třeba ji nasadit na zadní hořák.
 • Návštěvy kampusu jsou zřídka vyžadovány (některé programy se vyznačují kurzy na hřišti).
 • Můžete studovat, kde chcete, jak chcete.
 • Studenti si mohou vybrat ze široké škály předmětů - naše programy pokrývají vše od biblických studií až po správu spravedlnosti.
 • Zvláštní výhody jsou k dispozici veteránům a současným vojenským členům.


Křesťanské vzdělání

Online programy společnosti Faulkner University poskytují více než jen stupeň. Každá učební osnova je inspirována posláním a hodnotami školy, které zůstávají pravdivé k hrdě křesťanskému dědictví univerzity. Bez ohledu na to, jaké předměty se vaše kurzy zabývají, budou naše instituce zakořeněné hluboce zakořeněné křesťanské ideály.

Místa

 • USA Online

  5345 Atlanta Highway, Montgomery, AL 36109, , USA Online

Otázky