Keystone logo
EU Business School Online

EU Business School Online

EU Business School Online

Úvod

EU Business School online

EU Business School (EU), založená v roce 1973, je mezinárodní, profesionálně akreditovaná, vysoce postavená obchodní škola s kampusy v Barceloně, Ženevě a Mnichově. Poskytujeme malé, dynamické kurzy angličtiny s tím nejlepším ze severoamerických i evropských akademických osnov. Náš pragmatický přístup k obchodnímu vzdělávání připravuje studenty na kariéru v dnešním rychle se vyvíjejícím a globalizovaném obchodním světě.

EU nabízí nadační, bakalářské, magisterské, MBA a doktorské programy na akademické půdě i online s obchodní administrativou, komunikací, správou cestovního ruchu, mezinárodními vztahy, sportovní správou, správou digitálních médií, mezinárodním obchodem, marketingem, financemi, podnikáním a člověkem řízení zdrojů, mimo jiné.

Prostřednictvím naší globální sítě akademických partnerů mohou studenti získat státem uznávané tituly na univerzitách EU s University of Roehampton v Londýně, University of Derby ve Spojeném království a Universidad Católica de Murcia (UCAM) ve Španělsku. Partnerství s Pace University v New Yorku, University of California v Riverside, Fisher College v Bostonu a Shinawatra University v Bangkoku nabízí studentům možnost získat druhou kvalifikaci při studiu v rozmanitých a obohacujících prostředích. Programy EU Group jsou akreditovány Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP) a Mezinárodním shromážděním pro vysokoškolské obchodní vzdělávání (IACBE), které uznává Rada pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání (CHEA). Jsme také držiteli mezinárodní akreditace kvality (IQA) udělené Central and East European Management Development Association (CEEMAN). Skupina EU je také akreditována EduQua, první švýcarskou značkou kvality zaměřenou na další vzdělávání dospělých.

Kampusy EU se nacházejí na pobřeží Středozemního moře, mezi švýcarskými Alpami a v ekonomickém hlavním městě Německa a nabízejí studentům příležitost žít ve čtyřech odlišných a obohacujících prostředích. Studenti se mohou přesouvat mezi kampusy a prozkoumat rozmanitost Barcelony, Ženevy a Mnichova. To poskytuje skvělou záminku k tomu, abyste se naučili jazyk a setkali se s různými lidmi a zároveň zažili nové obchodní příležitosti. Kromě toho se studenti mohou účastnit výměnných pobytů s našimi partnerskými institucemi mimo jiné v USA, Číně, Velké Británii, Španělsku, Thajsku, Malajsii, Tchaj-wanu, Mexiku, Brazílii, Kazachstánu, Kanadě a Rusku.

Objevte EU Digital

Digitální učení

Vzdělávání se neustále vyvíjí a digitální studium je nyní považováno za vynikající alternativu k programům na akademické půdě. Prostřednictvím nejmodernějších technologií a stále více propojeného světa je EU Business School v popředí obchodní výuky a nabízí flexibilní a personalizované programy s výhodami a svobodou digitálního učení.

Naši studenti Digital Campus se učí prostřednictvím živých interaktivních webinářů, skupinových projektů a obchodních simulací. Programy jsou podporovány na snadno použitelných webových platformách a poskytují je uznávaní lektoři, kteří nabízejí personalizované doučování v reálném čase z celého světa.

Týdny v kampusu

Mimo online výuku studenti uplatňují své dovednosti a vytvářejí spojení prostřednictvím networkingu s kolegy během týdnů na akademické půdě, které se konají jednou za semestr: Ženeva v prosinci; Mnichov v březnu; a Barceloně v červnu. Tento kontakt s kolegy a učiteli pomáhá zajistit dlouhodobé vztahy a je skvělou příležitostí k networkingu.

Týdny EU na akademické půdě jsou plné mnoha aktivit, včetně budování týmů, networkingových akcí, kulturních zážitků, přednášek hostů, zkoušek a návštěv firem. Studenti zažijí firemní kultury a dozvědí se o výzvách spojených s provozováním různých typů podniků a získají přehled o nejnovějších tématech v podnikání.

Místa

  • Barcelona

    EU Business School c/ Diagonal 648 Bis, Barcelona, 08017, Barcelona

  • Geneva

    Rue Kléberg, 6, 1201, Geneva

  • Munich

    Theresienhöhe, 28, 80339, Munich

Otázky