Keystone logo
European Business University

European Business University

European Business University

Úvod

O EBU

183456_milestone.png

Prohlášení o poslání

European Business University v Lucemburku se věnuje dosahování a udržování tradice akademické excelence tím, že zajišťuje, že je v čele vyvíjejících se inovací. EBU bude usilovat o to, aby se stala měřítkem kvalitního vzdělávání na světové úrovni tím, že využije talenty aktivně podporovaného týmu mezinárodně uznávaných pracovníků a fakulty žen a mužů z transkulturního prostředí.

Na podporu svého poslání EBU:

  • Bude působit jako intelektuální zdroj a platforma pro globální společenství;
  • Budou vždy udržovat etické standardy;
  • Zajistí, aby vzdělání bylo přístupné, spravedlivé a dostupné celosvětové komunitě;
  • Bude vyhovovat potřebám globální komunity prostřednictvím různých programů;
  • Poskytne transkulturní prostředí.

124413_124291_csm_slide_chateau_f8b09521011.jpg

Článek o online vzdělávání

European Business University v Lucemburku se vyvinula z technologického učení - Afrika, Asie a Amerika (TEL-A), která byla založena za účelem zajištění vyváženějšího a vyváženějšího vzdělávacího systému. Oba subjekty jsou založeny a sídlí v Lucemburském velkovévodství.

European Business University v Lucemburku (EBU) je lucemburskou vládou registrovanou Asbl. (neziskové sdružení) registrační číslo F12020. EBU, která organizuje několik partnerství a specializovaných online kurzů, vás zve, abyste nám pomohli splnit vaše cíle v oblasti osobního a profesionálního rozvoje. Náš vedoucí tým se věnuje plnění univerzitního vzdělávacího poslání udržovat tradici akademické excelence zajištěním prvotřídního vzdělávání prostřednictvím plně podporovaného týmu mezinárodně uznávaných fakult, které jsou odborníky v oboru.

EBU je odhodlána rozvíjet inovace. Je to duch, který lze nalézt ve všech aspektech našeho online programu a jeho aktivit: od našeho nadšeného nadšeného a vysoce motivovaného fakultního a podpůrného personálu po naši globální síť studentů a univerzitních partnerů. V tomto ohledu lze všechny akademické certifikáty vydávané EBU ověřit prostřednictvím blockchainu Ethereum. Podrobnosti o tom, jak mohou být tyto certifikáty ověřeny, jsou k dispozici od našeho administrativního týmu.

EBU v tomto pořadí dodržuje Triple Bottom Line; Lidé, planeta, zisk. Rovněž usilujeme o podporu cílů OSN v oblasti udržitelného rozvoje.

Učte se a rostte s EBU Online odkudkoli na světě, ať jste kdekoli ve své kariéře.

Tim Gouw / Unsplash

Three businesswomen

Místa

  • Luxembourg City

    Château de Wiltz L-9516 Wiltz G.D. of Luxembourg, , Luxembourg City

Otázky