Keystone logo
© Carrianna Field
Euroinnova International Online Education

Euroinnova International Online Education

Euroinnova International Online Education

Úvod

Euroinnova International Online Education , je centrum pro vyšší a postgraduální studium specializované na otevřené, online a distanční vzdělávání na mezinárodní úrovni, jehož cílem je reagovat na vzdělávací potřeby firem, pracovníků i jednotlivců.

V současné době působíme v 16 zemích, máme zaměstnance 150 učitelů a spolupracujících odborníků ve více než 400 vzdělávacích oblastech a s technologií e-learningu specializovanou na schválené online kurzy, distanční kurzy a Baremables univerzitní kurzy v pedagogických, středních a zdravotnických pracovních radách.

To vše společně s přísnými pedagogickými kritérii a poskytováním osobní pozornosti studentovi naším týmem pedagogických odborníků zaručuje kvalitní učení získané AENOR.

Euroinnova International Online Education je jednou ze společností s nejvyšším tempem růstu v národním panoramatu distančního vzdělávání. Naše hlavní sídlo je v Granadě, ale naše politika expanze znamená, že v současné době nabízíme místní služby v různých zemích Latinské Ameriky, čímž konsolidujeme náš vývojový proces.

Náš studentský klub má více než 20 000 členů, kde jsou k dispozici tisíce vzdělávacích zdrojů. Máme také burzu práce a stáží, kde v současné době stovky společností z různých sektorů již začlenily více než 30 000 vedoucích pracovníků a středních manažerů z více než 4 000 velkých společností na národní i mezinárodní úrovni.

Místa

  • Atarfe

    Calle Chile, 18230, Atarfe

Otázky