Keystone logo
European Institute of Applied Science and Management MBA v cestovním ruchu a pohostinství
European Institute of Applied Science and Management

MBA v cestovním ruchu a pohostinství

Prague, Česká republika

12 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Cestovní ruch, pohostinství a gastronomie je velmi specifický obor, který vyžaduje zvláštní schopnosti a dovednosti. Naši lektoři jsou zkušení profesionálové. Jestli toužíte po tom uspět v této oblasti, pak je tento program (MBA in Tourism, Hospitality and Event Management) právě pro vás.

Výuka probíhá o 12 víkendech během roku. Během roku studenti pracují na svých diplomových pracích.

Lekce

V jakém jazyce chcete studovat?

První možností je kompletně v českém, anglickém nebo ruském jazyce. Druhou možností je kombinovaná forma, což znamená přednášení v češtině, ale podkladové materiály a závěrečnou diplomovou práci v angličtině. Studenti lépe udrží pozornost při lekci v rodném jazyce a zároveň si otevřou možnost získat druhý MBA diplom ze zahraniční univerzity (kontaktujte nás pro více informací) – tzv. double degree program.

Proč studovat MBA na CBU?

MBA je program profesního vzdělávání během víkendů s minimem úkolů mezi lekcemi

Jsme přesvědčeni o tom, že manažeři, kteří chtějí skutečně získat MBA kvalifikaci na vysoké úrovni, budou raději studovat ve třídě, kde spolu mohou navzájem diskutovat, vyměňovat si své zkušenosti a poznatky například při práci ve skupinách, kde se provádí konkrétní úkoly zadané vyučujícími. To je také důvod, proč nenabízíme online MBA programy.

  • Studium probíhá v sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00; s hodinovou pauzou na oběd.
  • Ke konci vyučovacího dne (17:00 – 19:00) je ještě prostor pro diskusi s vyučujícím (tento blok je již volitelný a záleží na požadavcích studentů).

Dopolední a odpolední bloky jsou navrženy tak, aby se studenti nepřetěžovali, zároveň se nenudili a dokázali bez problémů udržet pozornost celý den. Obvykle se v dopoledních hodinách probírá teorie a po obědové pauze se přechází na praktická cvičení a případové studie.

Nabízíme prémiové služby jako je zaznamenávání přednášek na YouTube a mnoho dalšího.

  • Nahrané přednášky na YouTube – Každý student může chybět, z tohoto důvodu zaznamenáváme všechny lekce, aby byly studentům kdykoliv k dispozici (přístup k videím je studentům umožněn přes e-learningový systém).
  • Po každé lekci zpřístupňujeme studentům také záznamy z přednášek ve formátu MP3.
  • E-learningová platforma NEO – jako student, budete používat intuitivní e-learningovou platformu, kterou používají stovky škol a univerzit po celém světě.
  • Studenti mohou samozřejmě kontaktovat lektora prostřednictvím e-mailu, případně skype a dalších možností (navíc každý víkend existuje několik hodin určené jen pro diskusi s cílem zajistit osobní přístup).
  • Během celého víkendu je studentům k dispozici občerstvení.

Záruka kvality

  • Každá specializace je vyučována pečlivě vybraným lektorem – profesionálem ve svém oboru, jehož bohaté pracovní zkušenosti zaručí studentům nejlepší možné vzdělávací služby.
  • Ke každému kurzu MBA nabízíme za určitých podmínek kurzy navíc, kterých se studenti mohou účastnit bez dodatečných nákladů. To proto, že spokojení studenti jsou pro všechny klíčem k úspěchu!
  • Všechny naše MBA programy jsou akreditovány.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky