Keystone logo
European Institute of Applied Science and Management MBA pro realitní trh a development
European Institute of Applied Science and Management

MBA pro realitní trh a development

Prague, Česká republika

12 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 900 / per year

Dálkové studium

Úvod

MBA in Real Estate and Development je určen pro všechny, kteří by rádi zdokonalili své praktické schopnosti související s realitním trhem v celém procesu počínajícím zrodem a vytipováním příležitosti, přes přípravu projektu, oceňování, financování, realizaci, marketingem až po správu nemovitostí. Přednášející jsou v daném oboru zkušenými profesionály. Master of Business Administration je profesní (neakademický) studijní program.

Výuka probíhá o 13 víkendech během roku. Během roku studenti pracují na svých diplomových pracích. Nejbližší studium začíná v polovině února 2018 a končí v únoru 2019. Studenti se mohou hlásit do konce ledna. Při požadavku pozdějšího nástupu, prosím kontaktujte nás.

Lekce

V jakém jazyce chcete studovat?

První možností je kompletně v českém, anglickém nebo ruském jazyce. Druhou možností je kombinovaná forma, což znamená přednášení v češtině, ale podkladové materiály a závěrečnou diplomovou práci v angličtině. Studenti lépe udrží pozornost při lekci v rodném jazyce a zároveň si otevřou možnost získat druhý MBA diplom ze zahraniční univerzity (kontaktujte nás pro více informací) – tzv. double degree program.

Proč studovat MBA na CBU?

MBA je program profesního vzdělávání během víkendů s minimem úkolů mezi lekcemi

Jsme přesvědčeni o tom, že manažeři, kteří chtějí skutečně získat MBA kvalifikaci na vysoké úrovni, budou raději studovat ve třídě, kde spolu mohou navzájem diskutovat, vyměňovat si své zkušenosti a poznatky například při práci ve skupinách, kde se provádí konkrétní úkoly zadané vyučujícími. To je také důvod, proč nenabízíme online MBA programy.

 • Studium probíhá v sobotu a v neděli od 9h do 17h; s hodinovou pauzou na oběd.
 • Ke konci vyučovacího dne (17h – 19h) je ještě prostor pro diskusi s vyučujícím (tento blok je již volitelný a záleží na požadavcích studentů).

Dopolední a odpolední bloky jsou navrženy tak, aby se studenti nepřetěžovali, zároveň se nenudili a dokázali bez problémů udržet pozornost celý den. Obvykle se v dopoledních hodinách probírá teorie a po obědové pauze se přechází na praktická cvičení a případové studie.

Nabízíme prémiové služby jako je zaznamenávání přednášek na YouTube a mnoho dalšího.

 • Nahrané přednášky na YouTube – Každý student může chybět, z tohoto důvodu zaznamenáváme všechny lekce, aby byly studentům kdykoliv k dispozici (přístup k videím je studentům umožněn přes e-learningový systém).
 • Po každé lekci zpřístupňujeme studentům také záznamy z přednášek ve formátu MP3.
 • E-learningová platforma NEO – jako student, budete používat intuitivní e-learningovou platformu, kterou používají stovky škol a univerzit po celém světě.
 • Studenti mohou samozřejmě kontaktovat lektora prostřednictvím e-mailu, případně skype a dalších možností (navíc každý víkend existuje několik hodin určené jen pro diskusi s cílem zajistit osobní přístup).
 • Během celého víkendu je studentům k dispozici občerstvení.

Záruka kvality

 • Každá specializace je vyučována pečlivě vybraným lektorem – profesionálem ve svém oboru, jehož bohaté pracovní zkušenosti zaručí studentům nejlepší možné vzdělávací služby.
 • Ke každému kurzu MBA nabízíme za určitých podmínek kurzy navíc, kterých se studenti mohou účastnit bez dodatečných nákladů. To proto, že spokojení studenti jsou pro všechny klíčem k úspěchu!
 • Všechny naše MBA programy jsou akreditovány.
 • Naše absolventy vítají i zahraniční zaměstnavatelé, např. Eagle Hills, investiční a developerská společnost z Abu Dhabi aktivní v několika státech.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky