Keystone logo
European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

Úvod

European Institute of Applied Science and Management, ops (EIASM, dříve ČBU) patří mezi moderní soukromé vzdělávací instituce v České republice nabízející odborné tituly. Od svého založení v roce 2011 přitahuje stálý příliv nových studentů a potvrzuje svou pověst prvotřídní vzdělávací instituce. Je akreditována jako Premier Institution uznávanou akreditační agenturou ASIC UK a nachází se v centru Prahy. EIASM se stal členem CPD (Certified Professional Development) a ICA (International Compliance Association).

EIASM nabízí profesionální programy BBA, MBA a DBA v angličtině, zatímco programy MBA a DBA jsou také v češtině. Kromě toho EIASM nabízí také krátkodobé výzkumné stáže na míru v různých specializacích jako pokročilé kurzy, které umožňují flexibilní a profesionální rozvoj.

Poskytujeme prémiovou online podporu. Studijní materiály a související informace jsou studentům k dispozici v NEO E-Learning System, široce využívaném stovkami škol a univerzit po celém světě.

Studijní programy

EIASM přináší dlouholeté zkušenosti, protože zaměstnáváme kvalifikované odborníky a zkušené manažery. Zaměstnanci EIASM pocházejí z různých prostředí s bohatými akademickými i neakademickými zkušenostmi, což zajišťuje, že máme dobrou kombinaci analytických dovedností a zkušeností z terénu. Více o našich lektorech se dozvíte na www.eiasm.cz . Kromě toho můžete najít odpovědné, spolehlivé a podpůrné pracovníky vedení fakulty.

Spolupráce

EIASM má dobře zavedenou akademickou síť založenou na partnerství a dohodách o výměně studentů s více než 50 univerzitami po celém světě. EIASM je členem QISAN.

Výzkum

Přednášející publikují v časopisech s hodnocením Elsevier (Scopus) a Clarivate Analytics (Web of Science) v mnoha oborech a specializacích (např. ekonomie, strojírenství, přírodní vědy atd.). Od roku 2013 navíc pořádáme každoroční mezinárodní konferenci, která je indexována v databázi Web of Science Core a dalších indexačních službách. Podporujeme otevřený přístup a používáme Open Journal System.

ASIC akreditace

EIASM je akreditován ASIC jako Premier instituce. Akreditace ASIC je vzdělávací standard, který je:

 • Schváleno Ofstedem, radou pro vyšší akreditaci ve Spojeném království
 • Uznáno ministerstvem vnitra britské vlády
 • Člen BQF (British Quality Foundation)
 • Pobočka ENQA (European Network for Quality Assurance)
 • Člen NARIC (National Academic Recognition Information Centres)
 • ASIC byl posouzen a splnil požadavky normy ISO9001:2015, což je certifikace pro následující rozsah „Akreditace pro vzdělávací instituce ve Spojeném království a ve světě“.

Stali jsme se členem QISAN (Quality International Study Abroad Network). V současné době nabízíme nové bakalářské, magisterské a doktorské programy.

Standardy absolventů

Podporujeme kritický přístup a analytické myšlení studentů v interdisciplinárním a inovativním prostředí, kde jedinou konstantou je trvalá změna. Naším cílem je proto mít kamence s globálním, mezikulturním komplexním pohledem, kteří dokážou rychle shromažďovat a analyzovat informace a iniciovat, implementovat a řídit změny v osobním a pracovním životě. Typickým kamencem je cenný týmový hráč s vůdčími schopnostmi.

Naše mise

Prostřednictvím úspěchů svých studentů a členů fakulty vidí EIASM závazek k neustálému zlepšování a dokonalosti.

EIASM předpokládá silnější identitu posílenou místními, národními a mezinárodními vazbami, z nichž mají prospěch studenti, učitelé i širší komunita institutu.

Místa

 • Prague

  Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8, 182 00, Prague

  Otázky