Keystone logo
© EU Business School Switzerland
EU Business School Switzerland

EU Business School Switzerland

EU Business School Switzerland

Úvod

EU Business School

Nabízíme anglicky vyučované nadační, bakalářské, magisterské a MBA programy v předmětech, které podporují podnikání, inovace a vedení a jsou podniky velmi vyhledávané. Patří mezi ně obchodní administrativa, komunikace a vztahy s veřejností, mezinárodní obchod, digitální obchod, sportovní management, marketing, finance a podnikání.

Na EU Business School ponoříme studenty do reálného podnikatelského prostředí a mimo jiné ožíváme prostřednictvím relací hostujících řečníků, návštěv společností, exkurzí, případových studií, obchodních simulací a stáží. Prestižní akce pro přednášející s renomovanými mezinárodními vůdci a časté návštěvy společností v organizacích, jako je BMW, agentury OSN, Siemens a UEFA, umožňují studentům EU získat z první ruky zkušenosti s vnitřním fungováním globálních obchodních gigantů.

Získejte státem akreditované a státem uznávané tituly v kampusech EU

Prostřednictvím našich akreditačních akademických partnerů, University of Derby a University of Roehampton v Londýně, studenti získávají státem akreditované vysokoškolské tituly ve Velké Británii. Mají také možnost získat vysokoškolské tituly na Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) ve Španělsku (título propio) .

Studujte s našimi partnery po celém světě

Díky naší globální síti vyzýváme studenty k účasti na výměnných programech, a to jak v rámci Evropy, tak s našimi partnerskými institucemi po celém světě. Mezi partnery EU patří Pace University v New Yorku; Kalifornská univerzita v Riverside; Fisher College v Bostonu v USA; Tecnológico de Monterrey (ITESM) v Monterrey v Mexiku; a Stamford International University v Bangkoku v Thajsku. Naše partnerství nabízí studentům možnost získat další kvalifikaci a studium v rozmanitém a obohacujícím prostředí.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Geneva

    Rue Kléberg 6, 1201, Geneva

Otázky