Keystone logo
ESIMODE

ESIMODE

ESIMODE

Úvod

Naše škola byla zahájena v roce 1981 Chambre obchodu a průmyslu v Toulouse, a profesním sdružením oděvu. ESIMODE nabízí pestrou škálu kurzů pro módní studentů, který zahrnuje specializované diplomy. Tyto požadavky se týkají módní design, vedení módu, textilní techniky, modelářství a couture.

Ačkoli Toulouse je známý jako evropské ústředí v leteckém průmyslu, ale také se může pochlubit velmi úspěšný textilní průmysl, historicky klíčovou aktivitou v regionu Midi-Pyrénées regionu, to je také významným turistickým a zemědělský pozemek ve Francii.

Toulouse vděčí za svou dynamiku mladou populaci; třetina z nich je ve věku mezi 18 a 29. Přítomnost některých 100.000 studentů dělá Toulouse (místně známé jako "růžové město") Francie je druhé největší univerzitní město (právě za Paris) a ceněná místa kvůli jeho velkému počtu vzdělávacích institucí. Tři univerzity, které obsahují 14 škol v tom všem, spolu s velkým rozsahem obou sportovních a kulturních aktivit, v důkladně příjemné atmosféře, zajistit Toulouse reputaci jako prosperující město.

Město je městská zástavba zahrnuje 342 obcí a městskou aglomeraci, která je hodnocena jako 4. nejdůležitějšího textilu centra ve Francii. To je nejdůležitější výrobní závod ve Francii mykané závitem a materiálů, jako je vlna. V Toulouse, textilní průmysl zaměstnává kolem 4000 lidí; nebo skoro 7000, pokud zahrneme odvětví oděvy, usně a módní design.

MBA módní průmysl Dostal vysokou školu nebo stupně obchodní škole, a máte vášeň pro módu? Podívejte se žádná další, to Master of Business Administration je pro vás. Tento kurz vám pomůže rozvíjet své kompetence a být uveden do provozu v tomto odvětví. MBA připravuje studenty na:

Vybudovat ucelený přehled o různých funkcí v rámci módního průmyslu k vytvoření mostů mezi vývoji, výrobě, marketingu a managementu. Trénovat v technik a metod, aby bylo možné zvládnout komplexní průmyslu. Rozvíjet podnikatelského ducha a inovací. Tento program je unikátní svým vzdělávacího obsahu a podporuje schopnost integrovat v módním průmyslu. Vědecký výbor je odpovědný za schvalování a monitorování program založený na potřebách módního průmyslu.

Úroveň a podmínky vstupu: Výborná znalost francouzského jazyka

BAKALÁŘSKÁ FASHION DESIGN TVŮRCE Chcete-li připravit studenty pro kariéru tvorby a designu v odvětví módy, v oblasti textilní tvorby, koncepce širokou škálu oděvů, módních doplňků a zobrazení výrobku. Chcete-li získat dobrou úroveň v technické angličtině, aby bylo možné získat přístup k Bakalář v oboru oděvního návrhářství (4 roky vyššího vzdělávání). Tento program je zaměřen na dokonalé zvládnutí znalostí a dovedností spojených s metodou tvorby v rámci odvětví módy. Znalosti jsou posíleny díky 8-týdenní odborné praxe v rámci společnosti.

Obsah předmětu: Základní pole zvládnout - tvůrčí přístup: kresba, technické kreslení, barvy, dějiny umění, módní design, vývoj vzoru, výstavba sbírky, textilní tvorby a technickou angličtinu, výroba obchodu. další znalosti: textilie, profesionální komunikace, módní marketing, právní a kulturní prostředí.

Úroveň a podmínky vstupu: Výborná znalost francouzského jazyka

COLLECTION MANAGER V textilních a oděvních módy a luxusu průmysl, obor módní Business Management (magisterské úrovni)

Délka kurzu: 2 roky Žadatel musí mít bakalářský titul z regionálně akreditované instituce, nebo musí mít ukončené rovnocenné akademickou přípravu, jak je stanoveno odpovídajícími univerzitní orgány.

Úroveň a podmínky vstupu: Výborná znalost francouzského jazyka Tento 2-leté postgraduální kurz připravuje pro správu a prodej událostí funkcí v rámci módního průmyslu obchodu. Aby bylo možné plně prožívat a chápat akademické výuky každý student kompletní 2 odbornou praxi během délky kurzu, každý, která se koná v průběhu akademického roku a trvající 10 až 12 týdnů.

Obsah předmětu: Řízení a kontrola výroby, módní design DAO objektově orientovaný software, módní design a výrobu vzor, ​​Historie a kultura módy, úvod do modelářství, gradace a průmyslová montáž oděvů, textilu, vláken a textilní technologie, Technická angličtina, Osobní schopnosti a vedení shodě v rámci profesionálním prostředí, módní skupina strategie (Corporate Law / Finanční management / ekonomika).

Textilní a oděvní, luxus a módní design - magisterský stupeň

Délka kurzu: 4 roky.

Úroveň a podmínky vstupu: Výborná znalost francouzského jazyka Na konci kurzu budou mladí designéři získali dovednosti potřebné pro práci v obou francouzských i zahraničních módních společností a tam, kde to je jejich konečným cílem, vytvořit svou vlastní módní značku. Obsah předmětu: Tvůrčí přístup, kreslení, design kultura, módní design, textilní tvorba, instalace produktu, technickou angličtinu, profesionální komunikace, práva a životní prostředí, módní marketing.

Místa

  • Toulouse

    3547 avenue de la lauragaise 31683 Labège cedex, 31683, Toulouse

    Otázky