Keystone logo
Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Úvod

Příběh píšete

Vítáme / a škola jako tvůrčího psaní ve španělštině ve světě, uvítací / aa Escuela de Escritores :

Všichni máme svůj příběh a můžeme najít nejlepší způsob, jak to udělat. Vzhledem k tomu, ano, můžete se naučit psát. Psaní je dovednost a jako každé řemeslo, prvním krokem je znát a mistr techniky, které umožňují vykonávat to suverénně. Učit tohoto řemesla je raison d'etre of Escuela de Escritores . Naučit sám na dosah geniality přijít do styku s božským prstu nebo požehnal s genem psaní: objevovat každý den po dobu patnácti let tisíce lidí prošly naše stránky a virtuální učebny.

70089_17-18_FB_portada_1200x627px_SOLO-IMAGEN.jpg

Když je úloha prováděná suverénně, stává art, pokud jde o umění a také hovořit o těch nehmotných aktiv, která jsou talent a inspiraci. Talent se nenaučil, ale mají málo nebo hodně, se může vyvinout v pravém prostředí. Spisovatelé vždy potřeba obklopit se s jinými autory pro navádění nebo radu (pamatovat literární kruhy epištolskou vztah mezi mnoho z nich). Escuela de Escritores je místem setkávání španělských spisovatelů z celého světa, komunita sdílet zkušenosti psaní se svými spoluhráči, vedených mnoho z nejlepších učitelů kreativního psaní ve španělštině.

Vzhledem k tomu, počáteční psaní je jen začátek. Existuje mnoho spisovatelů, kteří, když byl dotázán, proč píší, bereš tolik hodin v přední části prázdné stránky, reagují s dvěma slovy: více života. Spisovatel žije mnoho životů: její a vše, co zjistí ve svém nitru. Něco je rozbité, kdy píšeme tuto vrstvu strachu, který nás odděluje od světa, skutečné emoce. Na druhé straně jsme se narodili křehké slova, že spisovatel se učí starat dokud se nesetkají ve výrazech, že s trpělivostí a hodně zručnosti, skončí tím, že příběhy, romány, scénáře, básně, umění, život.

70090_007ec.jpg

Pokud je vaše touha je, aby vlak vás jako spisovatel, začal v tajemství a techniky této náročné a vzrušující práci, nezklame. Nemůžeme slíbit úspěch, a tisíce čtenářů, ani nepohodlí slávy, tento literární slávu nichž některé zmást s tím, že spisovatel; ale můžeme zaručit pevný, komplexní a dobře strukturované školení, které vám umožní naučit všechny techniky a zdroje obchodu: školení, na kterých můžete jít o budování svůj hlas a řeč, že život, který bije uvnitř vás a jen vy se můžete spolehnout.

Místa

  • Spain Online

    Spain Online, Španělsko

  • Madrid

    Covarrubias 1 , 28010, Madrid

Otázky