Keystone logo
ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Úvod

Obchodní a manažerská škola

ENyD Business and Management School je vzdělávací instituce specializovaná na postgraduální vzdělávání, jejímž hlavním cílem je usnadnit získávání klíčových kompetencí požadovaných profesními profily prostřednictvím 100% praktické metodiky použitelné v pracovním prostředí od prvního dne

Za téměř 20 let zkušeností se více než 48 000 studentů 50 různých národností rozhodlo důvěřovat pedagogickému modelu ENyD. Mezi jeho studijní obory patří: řízení podniku, obnovitelná energie, řízení událostí a protokol, digitální marketing, účetnictví a finance, obchodní poradenství, řízení podniku, big data nebo talent management, možnost volby mezi různými úrovněmi školení, jako například These are univerzitní specializační kurzy, magisterské programy nebo oficiální MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

Podniková a manažerská škola ENyD má online školení, které umožňuje studentům větší kompatibilitu mezi jejich akademickým a pracovním životem; jít na virtuální třídy, přistupovat ke 100% aktualizovaným manuálům, řešit interaktivní cvičení atd. Počítání za to s pomocí specializovaných lektorů a profesionálních koordinátorů vždy připraveno odpovědět na jakékoli otázky.

ENyD navíc nabízí finanční pomoc a stipendia pro usnadnění přístupu ke kvalitnímu školení. Pokud jde o přístup na trh práce, Škola podnikání a managementu nabízí svým studentům kompletní služby zaměstnávání a stáží v dohodách s více než 4 000 společnostmi.

Místa

  • Madrid

    ENyD Madrid Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID, , Madrid

Otázky