Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Úvod

S řečí a komunikací jako dvěma z našich zakládajících disciplín se Emerson College věnuje komunikaci a umění již od založení akademie v roce 1880. Katedra komunikačních věd a poruch pokračuje v inovaci a rozvoji výzkumu a vzdělávání v těchto stále důležitých disciplínách. .

Díky areálům v Bostonu, Los Angeles a Nizozemsku Emerson vkládá svou energii a kulturu inovací do všech svých bakalářských a postgraduálních programů – online i na akademické půdě, v USA i v zahraničí. Naše různorodá komunita podporuje zvídavost a kreativní myšlení, které naši studenti a absolventi využívají k formování naší společnosti 21. století.

O katedře komunikačních věd a poruch

Oddělení komunikačních věd a poruch společnosti Emerson se již více než 80 let věnuje pomoci lidem překonávat problémy spojené s poruchami řeči, jazyka a dalších komunikačních poruch . Průkopnické programy pregraduálního a postgraduálního studia katedry připravují studenty na řadu profesí v oboru, včetně patologie řeči, audiologie a pracovní terapie.

Oddělení komunikačních věd a poruch je známé tím, že je v popředí výzkumu a má pověst excelence v klinické přípravě profesionálů v oboru.

Místa

  • Boston

    216 Tremont St, 02116, Boston

    Otázky