Keystone logo
© BIMM University
Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Úvod

Online kurzy anglického jazyka pro starší teenagery a dospělé

Online samostudium a učil online kurzy

Samostudium onlineEJO nabízí 9 různých online kurzových balíčků pro starší dospívající a dospělé. Všichni studenti potřebují připojení k internetu a zařízení (většina z nich je přátelská k mobilu a aplikaci si pouze stáhnou).Nabízené balíčky sahají od dvoukomponentního kurzu akademické angličtiny po pětkomponentní kurz obchodní angličtiny. Například balíček kurzů Down to Business Achiever zahrnuje Business Speaking, Business Vocabulary a tři komponenty Business Writing na úrovni B2. Praktický kurz angličtiny na úrovni A2 a vyšší začíná diagnostickým testem a poté program vybere cestu lekce, kterou bude student sledovat. Kurz úrovně A1 je přednastaven.

Vyučoval online kurzy

EJO nabízí online kurzy akademické angličtiny, obchodní angličtiny, obecné angličtiny a přípravy na zkoušky. Před zahájením kurzu absolvujete test z angličtiny a analýzu potřeb. Máte podrobnou diskusi se členem týmu EJO o vašich cílech a cílech pro váš kurz a o konkrétních jazykových oblastech, které chcete rozvíjet. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, váš učitel plánuje program, který jim vyhovuje. Lekce mají délku 60 minut a můžete mít tolik nebo tolik hodin, kolik potřebujete.

Všichni učitelé jsou kvalifikovanými učiteli EFL, kteří pracují s EJO. Kromě času vyučované hodiny obdrží studenti také další úkoly k dokončení. Všichni účastníci obdrží certifikát o úspěšném absolvování kurzu. Lekce budou probíhat pomocí zoomu nebo podobné platformy.


Proč nás vybrat?

Výběr nejvhodnějšího jazykového kurzu je opravdu důležitý, protože jde o investice do budoucnosti. Ať už hledáte online výukový kurz nebo kurzový balíček, který je pouze online a samostudium pro sebe, člena vaší rodiny nebo jednoho z vašich zaměstnanců, jsme si jisti, že odpověď je naučit se s námi angličtinu!

106992_106948_Smiley.jpg

Místa

  • Alton

    Alton, Spojené království

    Otázky