Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

Úvod

Evropský institut managementu si představuje adaptivní vzdělávací systém, který dokonale využívá technologický pokrok a poskytuje přístup k flexibilním vládou akreditovaným kvalitním vysokoškolským programům pro zaneprázdněné odborníky a profesionály s omezeným umístěním.

Jsme vzdělávací a výzkumná komunita složená z profesionálů a akademiků, jejichž cílem je poskytovat základní znalosti a vštípit relevantní dovednosti profesionálům po celém světě s cílem zvýšit individuální šance na úspěch a nalézt krátkodobá i dlouhodobá řešení pro jejich organizace. . Získání našich titulů, diplomů, certifikátů a ocenění akreditovaných vládou také zvyšuje naši konkurenční výhodu na trhu práce.

Prostřednictvím přizpůsobených programů vysokoškolského vzdělávání se studenti učí rozvíjet své dovednosti a rozvíjet své kompetence tak, aby řešili neustále se měnící potřeby a očekávání v moderním korporátním a obchodním prostředí.

Zaměřujeme se na zvyšování kompetencí, které pokrývají akademické a metodické dovednosti i sociální a osobní rozvoj, abychom zvýšili konkurenceschopnost na současném i budoucím trhu práce.

S vládou akreditovanými programy EIM mohou profesionálové získat diplom MBA, stát se doktorem filozofie nebo se stát doktorem obchodní administrativy prostřednictvím online vzdělávání tváří v tvář mezinárodnímu fakultnímu týmu profesorů a koučů s více než 10 lety praxe. profesionální zkušenost. Aplikujeme personalizované, na žáka zaměřené a vysoce interaktivní didaktické metody, integrující online výukové technologie a techniky k neustálému zlepšování studijních zkušeností žáků. Děláme získávání titulů Ph.D., DBA nebo jiných titulů mnohem pohodlnější a proveditelné pro většinu pracujících profesionálů.

Vidění

Poskytování přístupu k flexibilním vládou akreditovaným kvalitním vysokoškolským programům prostřednictvím online vzdělávacích platforem a technologicky vylepšených metod učení

Jaký je náš přístup k učení?

EIM nabízí 100% online výukové prostředí a používá vysoce interaktivní výukovou metodu založenou na výukové výukové metodě Oxbridge.

EIM Akreditace

Maltský úřad pro další a vysokoškolské vzdělávání (MFHEA) uděluje licence EIM a stejně tak všechny jeho programy. Malta je součástí Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA) a nadnárodního rámce kvalifikací (Commonwealth).

EIM Členství

Jako největší světová aliance pro obchodní vzdělávání spojuje AACSB International—The Association to Advance Collegiate Schools of Business pedagogy, studenty a podniky za účelem dosažení společného cíle: vytvořit další generaci skvělých lídrů. Synonymum nejvyšších standardů excelence od roku 1916, AACSB poskytuje zajišťování kvality, informace o obchodním vzdělávání a služby profesionálního rozvoje více než 1 500 členským organizacím a více než 785 akreditovaným obchodním školám po celém světě.

.

Místa

  • Valletta

    Apt 5, 66, Old Theatre Street, Valletta VLT Malta, 1427, Valletta

    Otázky