Keystone logo
EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

Úvod

EELU poskytuje vysoce kvalitní vzdělávací a školící služby s dostupnou cenou, aby mohly nabídnout pracovní trh s pracovníky, kteří jsou připraveni k práci s pokročilými technologiemi a vytvářet a průběžně zlepšovat prostředí výuky a učení.

Vzdělávací politika univerzity závisí na integrovaném vzdělávacím systému, který napomáhá modelu zaměřenému na studenta tím, že poskytuje: 1. Přednášky tváří v tvář mezi učiteli a studenty.

 1. Asynchronní se propracovali prostřednictvím univerzitního portálu pro přístup k e-kurzům a elektronickému obsahu.
 2. Synchronní virtuální učebny používající internet a univerzitní intranet.
 3. Video konference.

Tento vzdělávací model kombinuje výhody tradičního vzdělávání a vzdělávání e-learningu v rozmanitém modelu. Vzhledem k tomu, že tradiční vzdělávání umožňuje studentovi kontaktovat se přímo s instruktory v jedné ruce a s dalšími studenty na straně druhé, zatímco model e-learningu umožňuje studentovi používat moderní a pokročilé technologie a umožňuje mu osvojit si komunikační dovednosti, prezentaci Zručností a znalostních dovedností. Proto se student v egyptské E-learningové univerzitě stane centrem vzdělávacího systému a je kvalifikovaný se znalostmi a dovednostmi, aby se připojil k konkurenceschopnému trhu práce na celém světě.

Místa

 • Egypt Online

  Egypt Online, Egypt

  • Giza

   33, Elmesaha St., Dokki , , Giza

   Otázky