Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

Úvod

EDHEC Business School: formování online vzdělávání

S ambicí zlepšit svůj digitální vývoj vytvořila EDHEC Business School EDHEC Online, 100% online digitální platformu. S touhou uspokojit poptávku profesionálů a budoucích manažerů po flexibilitě, EDHEC Online je zaměřen hlavně na aktivní profesionály, kteří chtějí získat nové dovednosti, aby posílili svou profesní kariéru prostřednictvím diplomového školení na vysoké úrovni, přístupné kdekoli, kdykoli.

Co je 192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

Kompletní nabídka online kurzů

Od specializovaného bakalářského studia po výkonné a magisterské programy, EDHEC Online je založen na novém způsobu učení, nabídka diplomových a certifikačních kurzů v managementu ve všech otázkách souvisejících s novými obchodními výzvami. Vzdělávací programy zajišťují profesoři EDHEC Business School a odborníci společnosti, kteří přinášejí své odborné znalosti a know-how.

Platforma excelence

EDHEC Business School je spoluzakladatelem International Future of Management Education (FOME) ve spolupráci s Imperial College London a několika dalšími prestižními obchodními školami a světovými univerzitami. Cílem této aliance je revoluce diplomů distančního vzdělávání kombinací technologického a pedagogického know-how.

Kromě toho, několik partnerství nebo dohod s klíčovými hráči ve světě EdTech obohacuje zkušenosti s učením, které nabízí EDHEC Online.

Jeden cíl: obohatit zkušenost s učením

EDHEC Online umožňuje EDHEC Business School poskytovat přístup k vynikajícímu obsahu co největšímu počtu studentů, poháněné významnými digitálními inovacemi. EDHEC Online vyvinul systém „lokálního e-learningu“ založený na 4 pilířích a zaměřil se na studenta:

 • Specializovaná podpora profesorů EDHEC prostřednictvím pravidelných individuálních a skupinových koučovacích sezení,
 • Privilegované interakce s profesory EDHEC a akademickými mentory během týdenních setkání ve virtuálních učebnách a na online kampusu,
 • Nové technologie pro výuku šité na míru (videa, kvízy, mobilní učení, online hodnocení atd.)
 • Inovativní zkušenosti s učením, ať už osobně nebo vzdáleně (teambuilding, semináře, obchodní hry atd.)

"Vytvořením EDHEC Online, EDHEC Business School se umisťuje v popředí zítřejšího modelu více kampusů. Našim studentům tak nabízíme více příležitostí pro diplomové kurzy na vysoké úrovni akademické a technologické excelence, aby uspěli v rychle se měnícím světě"

Benoit ARNAUD, děkan programů a ředitel EDHEC Online

Místa

 • Lille

  Lille, Francie

  Chat with students

  Otázky