Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

Úvod

EDHEC Business School: formování online vzdělávání

S ambicí zlepšit svůj digitální vývoj vytvořila EDHEC Business School EDHEC Online, 100% online digitální platformu. S touhou uspokojit poptávku profesionálů a budoucích manažerů po flexibilitě, EDHEC Online je zaměřen hlavně na aktivní profesionály, kteří chtějí získat nové dovednosti, aby posílili svou profesní kariéru prostřednictvím diplomového školení na vysoké úrovni, přístupné kdekoli, kdykoli.

Co je 192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

Kompletní nabídka online kurzů

Od specializovaného bakalářského studia po výkonné a magisterské programy, EDHEC Online je založen na novém způsobu učení, nabídka diplomových a certifikačních kurzů v managementu ve všech otázkách souvisejících s novými obchodními výzvami. Vzdělávací programy zajišťují profesoři EDHEC Business School a odborníci společnosti, kteří přinášejí své odborné znalosti a know-how.

Platforma excelence

EDHEC Business School je spoluzakladatelem International Future of Management Education (FOME) ve spolupráci s Imperial College London a několika dalšími prestižními obchodními školami a světovými univerzitami. Cílem této aliance je revoluce diplomů distančního vzdělávání kombinací technologického a pedagogického know-how.

Kromě toho, několik partnerství nebo dohod s klíčovými hráči ve světě EdTech obohacuje zkušenosti s učením, které nabízí EDHEC Online.

Jeden cíl: obohatit zkušenost s učením

EDHEC Online umožňuje EDHEC Business School poskytovat přístup k vynikajícímu obsahu co největšímu počtu studentů, poháněné významnými digitálními inovacemi. EDHEC Online vyvinul systém „lokálního e-learningu“ založený na 4 pilířích a zaměřil se na studenta:

 • Specializovaná podpora profesorů EDHEC prostřednictvím pravidelných individuálních a skupinových koučovacích sezení,
 • Privilegované interakce s profesory EDHEC a akademickými mentory během týdenních setkání ve virtuálních učebnách a na online kampusu,
 • Nové technologie pro výuku šité na míru (videa, kvízy, mobilní učení, online hodnocení atd.)
 • Inovativní zkušenosti s učením, ať už osobně nebo vzdáleně (teambuilding, semináře, obchodní hry atd.)

"Vytvořením EDHEC Online, EDHEC Business School se umisťuje v popředí zítřejšího modelu více kampusů. Našim studentům tak nabízíme více příležitostí pro diplomové kurzy na vysoké úrovni akademické a technologické excelence, aby uspěli v rychle se měnícím světě"

Benoit ARNAUD, děkan programů a ředitel EDHEC Online

Vlastnosti kampusu

EDHEC byla založena podnikateli, kteří byli odhodláni vzdělávat a vychovávat další generaci vedoucích firem. O více než století později se studijní programy EDHEC nadále řadí mezi nejlepší v Evropě (žebříček Financial Times).

Mezinárodně akreditované a vysoce hodnocené programy

EDHEC Business School je díky své trojité akreditaci (EQUIS, AACSB a AMBA) jednou z nejlepších obchodních škol ve Francii i v zahraničí. Příslušnost k velmi úzkému okruhu trojnásobně akreditovaných institucí je zárukou akademické excelence a internacionalizace kurzů.

Toto hledání výjimek je uznáváno v národních a mezinárodních žebříčcích. Je považována za jednu z nejlepších obchodních škol ve Francii a její celosvětový vliv se neustále vyvíjí. EDHEC Business School, zařazená mezi 7 nejlepších evropských obchodních škol v roce 2022 podle Financial Times, neustále potvrzuje excelenci a odbornost svých školicích programů. Její vedení se etablovalo na světové scéně díky angažovanosti jejích profesorů, partnerů a studentů, kteří přispívají k prestiži EDHEC daleko za zdmi školy.

Naše mezinárodní žebříčky

 • #5 Master in Finance, Financial Times, 2021
 • #2 Executive MBA ve Francii, The Economist, 2020
 • #9 Master in Management (MiM) programy, Financial Times, 2021
 • #7 Business School v Evropě, Financial Times, 2022

Kosmopolitní ekosystém

Na EDHEC Business School se studenti z velmi různorodého prostředí setkávají, spolupracují a společně se vyvíjejí:

 • Do tradičních vysokoškolských programů se zapsalo 8 600 studentů, z nichž 35 % jsou mezinárodní
 • 245 výměnných dohod a dohod o dvojitém diplomu s předními světovými akademickými institucemi
 • Síť asi 50 000 absolventů ve 130 zemích

Inovativní přístup k online výuce

Jako spoluzakladatel mezinárodní aliance Future of Management Education (FOME) spolupracuje EDHEC s některými z nejlepších obchodních škol na světě na převratu ve vzdělávání na dálku . Jak FOME funguje? Členové sítě kombinují pedagogické a digitální výukové zdroje, aby přinesli nový výzkum a znalosti ještě většímu počtu studentů po celém světě.

To znamená, že vaše možnosti učení jsou skutečně neomezené. To znamená, že vám nic nebrání rozšířit si znalosti a získat nové obchodní a manažerské dovednosti.

Kdo jsou členové FOME?

Každý z členů FOME přináší své vlastní obchodní, manažerské a finanční expertizy, stejně jako svůj vlastní tým odborníků a výzkumníků. Možnosti kurzů a učení jsou nekonečné a vše získáte prostřednictvím EDHEC Online.

Členové FOME věří, že digitální učení by mělo mít stejný dopad jako osobní učení, a proto se zaměřují na uvádění na trh pouze těch výukových technologií, které budou studenty inspirovat ke skutečné transformaci sebe a své organizace.

EDHEC Alumni network pro distanční vzdělávání

Našich 54 000 absolventů EDHEC pracuje ve více než 4 500 různých společnostech a žije ve 130 různých zemích , ale stále se často scházejí, aby vzpomínali na svůj čas v EDHEC a na své kariéry, rodiny a životy od ukončení studia. V průběhu kteréhokoli roku se absolventi EDHEC setkávají v restauracích, klubech, zasedacích místnostech a soukromých domech na 550 akcích ročně .

Tyto příležitosti poskytují čas k propojení různých generací absolventů EDHEC a k vybudování pevných vztahů mezi absolventy z různých kulturních prostředí. Mnoho absolventů zveřejňuje nabídky prostřednictvím online pracovního fóra EDHEC Career Center, protože chtějí pracovat s ostatními absolventy EDHEC – pouto je tak silné!

Síť absolventů dostupná pro online studenty

Online studenti zapsaní do studijních programů také těží z rozsáhlé sítě absolventů EDHEC. Školní ambasadoři jsou rozmístěni po celém světě a pravidelně pořádají společenské a odborné akce.

Vzorek akcí absolventů zahrnuje:

 • výroční EDHEC Rendez-Vous,
 • Den velvyslanců,
 • nové studentské uvítací večírky,
 • a Alumni Campus Day.

Online studenti mohou také vstoupit do sítě absolventů EDHEC, kde mohou najít mentory a studijní kamarády, pokud se setkají s problémy s konkrétním předmětem.

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • Lille

   Lille, Francie

   Chat with students

   Otázky