Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

Úvod

Spojte se se svou budoucností

EDHEC nabízí inovativní online kurzy a studijní programy, které splňují nejvyšší akademické standardy a přitahují celosvětové příznivce myslitelů a úspěšných.

EDHEC Business School, průkopník v online vzdělávání, si klade za cíl posílit svou inovativní nabídku školení urychlením digitálního rozvoje a rozšířením rozsahu a dopadu výuky na globální publikum.

EDHEC: formování online vzdělávání

S ambicí zlepšit svůj digitální rozvoj vytvořila EDHEC Business School EDHEC Online, 100% online digitální platformu. S touhou uspokojit poptávku po flexibilitě ze strany profesionálů a budoucích manažerů je EDHEC Online zaměřen především na aktivní profesionály, kteří chtějí získat nové dovednosti, aby zvýšili svou profesní kariéru prostřednictvím diplomového školení na vysoké úrovni, dostupného kdekoli a kdykoli.

Kompletní nabídka online kurzů

Od specializovaného bakalářského studia až po kurzy Executive a MBA je EDHEC Online založeno na novém způsobu učení a nabízí diplomové a certifikační kurzy v oblasti managementu ve všech otázkách souvisejících s novými obchodními výzvami. Školicí programy poskytují profesoři a odborníci z EDHEC Business School, kteří přinášejí své odborné znalosti a know-how.

Platforma excelence

EDHEC Business School je spoluzakladatelem mezinárodního Future of Management Education (FOME) ve spolupráci s Imperial College London a 5 dalšími prestižními obchodními školami a univerzitami světové úrovně. Cílem této aliance je převrat v diplomech distančního studia kombinací technologického a pedagogického know-how.

Kromě toho několik partnerství nebo dohod s klíčovými hráči ve světě EdTech obohacuje vzdělávací zkušenost nabízenou EDHEC Online.

Vytvořením EDHEC Online se EDHEC Business School umisťuje v popředí zítřejšího multi-kampusového modelu. Našim studentům tak nabízíme několik příležitostí pro získání diplomových kurzů na vysoké úrovni akademické a technologické dokonalosti, aby uspěli v rychle se měnícím světě.
Benoit ARNAUD, proděkan, ředitel EDHEC Online

Jeden cíl: obohatit vzdělávací zkušenost

EDHEC Online umožňuje EDHEC Business School poskytovat přístup ke svému vynikajícímu obsahu co největšímu počtu studentů, a to díky významným digitálním inovacím. EDHEC Online vyvinul „místní e-learningový“ systém, založený na 4 pilířích a zaměřený na studenta:

  • Vyhrazená podpora od profesorů EDHEC prostřednictvím 2 individuálních a skupinových koučovacích sezení za měsíc,
  • Privilegované interakce s profesory a akademickými mentory EDHEC během týdenních setkání ve virtuálních učebnách a v online kampusu,
  • Nové technologie pro výuku na míru (videa, kvízy, mobilní výuka, online hodnocení atd.)
  • Inovativní vzdělávací zkušenosti, ať už osobně nebo na dálku (budování týmu, semináře, obchodní hry atd.)

EDHEC Business School: školení vůdců zítřka

Jedna ambice: mít vliv

Od svého založení v roce 1906 podnikateli EDHEC Business School vzrostla na nejvyšší mezinárodní standardy díky svému inovativnímu a jedinečnému pedagogickému přístupu.

Na základě kultury „Budování lidí pro budování podniku“ a „Učení se praxí“ je její pedagogika odhodlána znovu objevovat vzdělávací zkušenosti kolem studentů tím, že jim nabízí široké portfolio školení na vysoké úrovni. Od bakalářského studia (International BBA) po Ph.D. v oblasti financí a všech magisterských kurzů počátečního a dalšího vzdělávání EDHEC školí lídry zítřka, aby pochopili složitost světa podnikání a měli pozitivní dopad na svět podnikání a společnost jako celek.

EDHEC Everywhere: 5 mezinárodních kampusů a 1 online

Prostřednictvím svých pěti kampusů: Lille, Nice, Londýna, Londýna, Paříže, Singapuru a svého online kampusu je EDHEC jednou z dvaceti nejlepších obchodních škol v Evropě. Vnitrostátně i mezinárodně známý EDHEC má solidní pověst pro excelenci ve výzkumu a inovacích. EDHEC funguje jako skutečná laboratoř nápadů a přináší inovativní řešení, která společnosti vysoce oceňují a přijímají.

Naším posláním je plnit vzdělávací požadavky našich studentů a partnerů na národní i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím inovativních a interdisciplinárních školicích programů, odhodlání a odbornosti našich řečníků a silné sítě se snažíme přispět k osobnímu a profesnímu růstu našich studentů.
Emmanuel METAIS, děkan EDHEC Business School

Pořadí: mezinárodní uznání

Během několika let výjimečná dynamika růstu posunula EDHEC Business School na nejvyšší mezinárodní standardy s akademickými znalostmi a světově proslulými centry excelence.

Akreditace

Místa

  • Lille, Francie

Otázky