Keystone logo
EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

Úvod

O English State University of New York at Fredonia

Každý rok pomáháme studentům z více než 140 zemí dosáhnout jejich jazykových cílů a realizovat jejich sny v našich úžasných anglických školách po celém světě.

Výhody on-Campus vzdělávání

Dnes bychom se rádi podělili o jeden z našich letních vrcholů: otevření první školy EC v kampusu na State University of New York (SUNY) Fredonia.

Víte, co dělá život a učení na akademické půdě tak vzrušujícím a přínosným zážitkem? Můžeme vám o tom všem říct!

Proč EC On-Campus?

Chceme našim studentům poskytnout autentickou příležitost, jak se akademicky i společensky plně ponořit do životního stylu celoamerického univerzitního kampusu a zároveň zvýšit svou jazykovou úroveň.

Dva vynikající akademické přínosy EC na akademické půdě jsou plná příprava na vysokoškolské vzdělávání a přímá cesta do celého univerzitního systému USA. Jakmile se stanete součástí sítě State University of New York, můžete si být jisti hladkými procesy převodu mezi ostatními špičkovými univerzitami díky převodním cestám a úplným převodům kreditů!

Taková příležitost přináší i osobní růst spolu s možností rozvíjet své sociální dovednosti. Život a učení na akademické půdě poskytuje studentům tu správnou příležitost setkat se a prolínat se. Uvidíte nové tváře a získáte nové přátele ve třídě, při obědě v menze, na společenské akci pořádané univerzitou nebo v kampusové rezidenci, když budete nosit oblečení do prádelny!

Zpět ve třídě se jakékoli konverzace a akademické diskuse s dalšími mezinárodními studenty EC na akademické půdě ukáží jako zajímavá vzdělávací zkušenost a bude to pro vás také skvělá příležitost získat praxi v řeči a zlepšit své dovednosti veřejné prezentace. . Budete mít také příležitost připravit se na život na univerzitě s jedinečným kurzem English for Academic Purposes, který vám pomůže dosáhnout vašich akademických cílů a vstoupit na univerzitu s jistotou a odborností.

Místa

  • 280

    280 Central Ave, Fredonia, NY 14063, USA, 14063, 280

    Otázky