Keystone logo
Eaton Business School Online Executive MBA v oblasti digitálního marketingu a sociálních médií
Eaton Business School

Online Executive MBA v oblasti digitálního marketingu a sociálních médií

Oxford, Spojené království

12 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8 750 / per year

Dálkové studium

Úvod

Získejte své evropské MBA v oblasti digitálního marketingu a sociálních médií prostřednictvím interaktivních a flexibilních online kurzů. Ideální program v digitálním marketingu pro pracující manažery po celém světě.

Marketingové prostředí se za poslední desetiletí výrazně vyvinulo. Značky a obchodníci musí zvážit alternativní strategie a taktiku, aby dosáhli a spojili se s vyhlídkami a spotřebiteli. To, co fungovalo před několika lety, nemusí fungovat nyní, nebo dokonce za pár měsíců.

Digitální marketing se v posledních letech stal převládající součástí mnoha marketingových mixů. A nyní je zásadní, aby více marketingových kanálů a disciplín bylo využěno společně, aby zůstaly relevantní pro vždy zapnutý, vždy propojený životní cyklus zákazníků. K dosažení skutečného potenciálu digitálního marketingu, tento program umožňuje obchodníkům kopat hluboko do dnešního obrovského a složitého světa napříč kanály a objevit strategie, které mají dopad prostřednictvím angažovanosti marketingu. Programy Tento kurz podrobně zkoumá vztah mezi médii a lidským chováním a zkoumá, jak organizace vydělávají na sociálních médiích, a tyto interakce mezi spotřebiteli, podporovat jejich marketingové úsilí. Studenti získají praktické zkušenosti s vytvářením komplexních strategií sociálních médií pro aktivní značky.

Přehled programu

Klíčové zdůrazňuje

  • 100% online učení
  • Prvotřídní učení s dostupným poplatkem
  • Triple mezinárodní certifikace
  • Univerzitní stipendia pro způsobilé studenty
  • Akreditováno přední evropskou univerzitou
  • Interaktivní sezení se skupinou& Peer fakulty

Akademický postup

Učenec, který má výkonný MBA (EMBA) se zaměřením na digitální marketing a sociální média, je ve své kariéře vždy strategickou výhodou, aby postupoval na doktorát: DBA nebo Ph.D. v digitálním marketingu (Úroveň 8) akademické kariérní dráhy, za předpokladu, že student projevil vynikající výsledky v akademickém výkonu na úrovni výkonného MBA (EMBA).

O univerzitě

Guglielmo Marconi je italská univerzita světové úrovně propagující používání inovativních metodik učení a přístup založený na rozvoji interdisciplinárních znalostí, dovednosti, a kompetence se zvláštním důrazem na globální perspektivu. Jeho různorodá komunita představila celkový počet 16000 studenti zapsaní do postgraduálních a postgraduálních programů, 300 členové fakulty, a akademický poradenský tým z více než 200 Odborníci. Univerzitní ústředí se nachází v samém srdci Říma, poblíž Vatikánu, ale četné regionální a mezinárodní pobočky umožňují domácím i zahraničním studentům složit závěrečnou zkoušku a prezentovat svou tezi/disertační práci, aniž by opustili svou vlastní zemi nebo stát. Univerzita Guglielmo Marconi je také univerzitou schválenou ENIC-NARIC.

Trojitá certifikace

Studenti sledující své GMU MBA prostřednictvím Eaton Business School získat tři odlišné mezinárodní certifikace v rámci jednoho programu.

  • Executive MBA z Guglielmo Marconi University, Itálie.
  • Postgraduální pokročilý diplom z CIQ, Spojené království.
  • Certifikovaný manažer - CMI, Spojené království.

Univerzita Guglielma Marconiho

Univerzita Degli Studi Guglielmo Marconi mezinárodně označovaná jako Guglielmo Marconi University, je první italská otevřená univerzita uznávaná italským ministerstvem školství, univerzity a výzkumu (MIUR).

Univerzita Guglielma Marconiho (GMU) podporuje používání inovativních metodik učení a přístupu založeného na rozvoji interdisciplinárních znalostí, dovedností a kompetencí se zvláštním důrazem na globální perspektivu. Jeho různorodá komunita má v současné době celkový počet 16000 studenti zapsaní do postgraduálních a postgraduálních programů, 300 Členové fakulty, a akademický poradenský tým z více než 200 Odborníci. Univerzitní ústředí se nachází v samém srdci Říma, poblíž Vatikánu, ale četné regionální a mezinárodní pobočky umožňují domácím i zahraničním studentům složit závěrečnou zkoušku a prezentovat svou tezi/disertační práci, aniž by opustili svou vlastní zemi nebo stát. Univerzita Guglielmo Marconi je schválena pod SAQA a ENIC-NARIC.

Studenti EBS získávají mezinárodní nebo výkonný MBA ve zvolené specializaci. MBA je rovnocenná úrovni 7 evropského kvalifikačního rámce (ERK) a odměňuje žáka 60 ECTS (European Credit Transfer System).

CIQ

Cambridge International Qualifications (CIQ), UK je profesionální zadavatel subjektu se sídlem ve Velké Británii. CIQ je založeno na vizi pomoci jednotlivým studentům a zaměstnavatelům při získávání ocenění akreditovaných kvality. S centry napříč Středním východem, Evropou a africkým regionem je CIQ hrdým certifikačním partnerem pro více než 100 organizací a má pokrok Pathway s některými z předních univerzit po celém světě. CIQ také navrhuje přizpůsobené programy na přední průmyslová témata a usnadňuje své certifikační programy prostřednictvím svých prodejních partnerů po celém světě.

Studenti EBS získají postgraduální pokročilý diplom ve zvolené specializaci a získají 120 kreditů CIQ. Tyto kredity lze přímo přenést do závěrečné disertační fáze MBA z GMU.

Chartered Management Institute (CMI)

Chartered Management Institute je jediným autorizovaným profesionálním orgánem, který se věnuje podpoře nejvyšších standardů v oblasti řízení a excelence vedení. Více než 100 000 manažerů využívá jedinečné služby CMI denně. Organizace jako Jaguar, Landrover, Royal Bank of Scotland, Fujitsu, Allianz, Silverstone, Royal Air Force, London South Bank a Royal College of Physicians používají certifikace Chartered Management Institute pro certifikaci svých profesionálů.

Studenti EBS získávají status certifikovaného manažera od CMI. Postgraduální pokročilý diplom od CIQ je jedinečně mapován do kurzu Certified Manager, který šetří studentovi čas, úsilí, a peníze. Studentovi je také prodlouženo jednoleté bezplatné přidružené členství v CMI, které umožňuje studentům přístup k profesionálním sítím a knihovně.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Ideální studenti

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky