Keystone logo
Eastern Oregon University Online Bakaláři v oboru Public Relations
Eastern Oregon University Online

Bakaláři v oboru Public Relations

Online USA

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Nastartujte svou kariéru jako zkušený profesionál v rostoucí oblasti public relations. Flexibilní online bakalář věd/bakalář umění v Public Relations na Eastern Oregon University je navržen tak, aby vás připravil na úspěch v naší globální společnosti. EOU přijímá až 135 převodních kreditů, které vám pomohou urychlit studium a absolvovat již za dva roky.

Tento program je zaměřen na etickou advokacii, aby bylo zajištěno, že absolventi mohou prezentovat etické zprávy spotřebitelům napříč různým publikem. Jako student absolvujete 17 povinných kurzů, které se zabývají tématy jako psaní, marketing a sociální média a zároveň dokončujete úkoly z reálného světa, abyste si vybudovali své portfolio.

Praktické a závěrečné kurzy zajistí, že budete připraveni na požadavky moderní práce s veřejností v našem propojeném světě. Studenti PR na EOU navíc tvoří místní pobočku Public Relations Students Society of America, která poskytuje služby public relations pro místní podniky a organizace.

Fakulta EOU je odborníky ve svých akademických oblastech a věnuje se zajištění toho, abyste dosáhli svých akademických a profesních cílů. Můžete se věnovat kariéře jako specialista na styk s veřejností, manažer reklamy, propagace a marketingu, manažer PR a fundraisingu a specialista na komunikaci v ziskových, vládních, nevládních a neziskových organizacích. Absolventi tohoto programu jsou také připraveni složit zkoušku Certified Public Relations (CPR).

O Škole

Otázky