Keystone logo
East Central University Online Bakalář umění v trestním soudnictví
East Central University Online

Bakalář umění v trestním soudnictví

Online USA

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Titul Bachelor of Arts in Criminal Justice od East Central University Online nabízí komplexní školení pro vymáhání práva, které vás připraví na různé vedoucí pozice v oboru. Program poskytuje dovednosti připravené na kariéru, které lze okamžitě uplatnit v různých profesionálních prostředích pro vymáhání práva, a také poskytuje cestu k certifikaci Rady pro vzdělávání a školení v oblasti vymáhání práva (CLEET).

Kurzy tohoto programu jsou vyučovány v 8týdenních lekcích fakultou odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Členové fakulty se zavazují poskytovat personalizovanou pozornost, aby zajistili, že dostanete akademické vedení a podporu nezbytnou k tomu, abyste po absolvování uspěli jako student a profesionál.

Jak se naučíte od zkušených profesionálů v oblasti vymáhání práva, vybudujete si důkladné porozumění příčinám kriminality a reakci společnosti na kriminalitu, kromě policejní funkce, vyšetřování trestných činů, vymáhání práva ve venkovských komunitách, právní aspekty trestního soudnictví, trestní teorie chování a nápravné instituce. Program absolvujete s pověřením k postgraduálnímu studiu v oblasti trestního soudnictví a navíc s dovednostmi potřebnými k postupu ve vaší kariéře jako policista, probační úředník, státní voják, detektiv a další.

ECU Online nabízí interaktivní výukové prostředí, které vám umožní studovat ve svůj čas a dokončit svůj titul tempem, které vyhovuje vašemu nabitému programu. Získáte flexibilní možnosti rozvrhu a navíc praktické příležitosti pro virtuální diskuse se členy fakulty. Získejte titul online a vyvažte své vzdělání s odpovědností na plný úvazek.

O Škole

Otázky