Keystone logo
e-courses4you

e-courses4you

e-courses4you

Úvod

O nás

e-courses4you jste více než 45 let zkušeností z prodeje a 18 let zkušeností s e-learningem.

Díky našim exkluzivním partnerům nabízíme nejmodernější školení. Naší vizí je stát se jedním z předních světových poskytovatelů kvalitního a cenově dostupného e-learningového školení pro každého.

"Vzpomínám si, že jsem byla jen jednou hrstkou poskytovatelů výcviku a budovala podnikání za skvělou zákaznickou podporu a servis, 18 let a my jsme stále silní. Musíme dělat něco správného! "

106245_pexels-photo-1266007.jpeg

Naše mise

Naším posláním je poskytnout vám s ohledem na to, že chcete pokročit v kariérním žebříčku, hledáte nové zaměstnání, přemýšlíte o domácím podnikání nebo chcete zlepšit své všeobecné zdraví a kondici, e- kurzy 4 vy, vám poskytnou školení, které zlepší KAŽDÝ aspekt vašeho života.

Naše kurzy jsou poskytovány předními odborníky z jejich oboru, například že nezískáme pouze obsah z policejního kurzu, například náš e-science program byl vyvinut bývalým profesorem v Stanfordu, který pracoval s NASA !! , naši celebritové partneři patří Brian Tracy, Tony Robbins a Stephen Covey a naše obchodní balíčky jsou partnerem společnosti Microsoft, aby vám přinesl obsah, který není jen průměrný, ale vynikající!

Naše společenství

VŠECHNY kurzy poskytované e-courses4you jsou podporovány zakladateli našich instruktorů a specializovaným týmem podpory

I když je to velmi e-školení, můžete získat podporu, kterou potřebujete:

  • Pošlete nám e-mailem náš tým pro zákazníky kdykoli a obdržíte odpověď do 72 hodin
  • Naši specializovaní pomocní pracovníci v ruce od 9:30 do 17:30 od pondělí do pátku, aby co nejdříve zvládli všechny dotazy nebo otázky
  • Buďte důvěřiví v to, co děláte se správnými lidmi za vámi celou cestu

Naše věc

Byli jsme všichni pečlivě vybíráni a vycvičováni, abychom poslouchali velmi pečlivě, byli efektivní, veselí a jasní a byli vždy zaměřeni na zákazníky.

Náš tým pro telefonickou podporu je Vám k dispozici 5 dní v týdnu a je k dispozici e-mailem s dobou odezvy do 72 hodin.

Místa

  • Harlow

    Unit 19 Barrows Road, CM19 5FN, Harlow

Otázky