Keystone logo
Duke University Online certifikát v oblasti financí
Duke University

Online certifikát v oblasti financí

Online

35 Hours

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 525

Dálkové studium

Úvod

Tento online certifikační program seznamuje nefinanční manažery se základy financí. Kurz vám pomůže zorientovat se v kritické finanční terminologii a naučíte se vypočítat klíčové ukazatele finančního řízení.

Dozvíte se, jak zhodnotit finanční zdraví vaší organizace kontrolou rozvah, výkazů zisků a ztrát a výkazů peněžních toků, a zjistíte, jak lze finanční a účetní nástroje využít k podpoře informovaného rozhodování v organizacích.

Každý 3 až 5hodinový kurz s vlastním tempem nabízí řadu interaktivních cvičení, videí, vybraných čtení, případových studií a sebehodnocení, které vás zaujmou a strukturují vaše učení o organizačních financích.

Po úspěšném absolvování si můžete stáhnout tisknutelný certifikát o absolvování tohoto online kurzu. Tento certifikát nemá žádné učebnice ani předpoklady.

Studenti, kteří dokončí certifikát Finance Essentials, získají celkem 19 PDU (13 strategických a manažerských PDU, 0,25 vedení PDU a 5,75 technických PDU). PDU budou vytištěny na osvědčení o absolvování.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky