Keystone logo
Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Úvod

Ducere Global Business School je uznávaným lídrem v oblasti spolupráce mezi univerzitami a podniky za účelem navrhování a poskytování titulů, které mají skutečný dopad na kariéru. Spolupracujeme s významnými univerzitami na 4 kontinentech, globálními korporacemi, vládními ministerstvy a nevládními organizacemi a také jsme členem AACSB, Clintonovy nadace, OSN a různých globálních komor, abychom zajistili, že naše programy jsou aktuální, relevantní a propojené s průmyslem. .

Máme poslání jak podnikání, tak filantropie. Ducere financuje a podporuje aktivity nadace Ducere ve 27 afrických zemích částkou milionů dolarů.

Aplikovaný

Tituly přizpůsobené kariéře a zálibám jednotlivých studentů. Podnikové produkty založené na projektech, které mají dopad v reálném světě.

Vidění

Poskytování nejrelevantnějších, průmyslově uznávaných titulů, které odstartují kariéru vpřed.

Průmysl

Připojte se k síti globálních průmyslových partnerů a stovkám světových lídrů.

Flexibilní a přístupné

100% online. Více Pathways a možností vstupu.

Posouzení

Žádné zkoušky. Testy jsou navrženy tak, aby rozvíjely a testovaly praktické dovednosti a aplikace.

Sociální podnik

Vaše vzdělání pomáhá těm, kteří to potřebují, získat vzdělání také díky práci nadace Ducere v celé Africe.

Mimořádná zkušenost studentů

Každý program jsme navrhli tak, aby vyhovoval potřebám moderního studenta, od flexibilního a samořízeného online studia až po skutečné obchodní projekty a dynamické průmyslové události.

Oba bakalářské a MBA kurzy kombinují pohlcující online učení s aplikovaným přístupem hodnocení. V rámci tohoto modelu se studenti rozhodují, kdy a jak budou studovat, a zároveň dokončují praktická hodnocení, která jsou relevantní pro jejich vlastní kariérní potřeby a pro potřeby průmyslu.

Místo zkoušek byste tedy mohli pracovat na podnikatelských plánech, případových studiích projektů a dalších a přitom si užívat přístup k osnovám a obsahu kurzů, které jsou v daném odvětví nejvíce relevantní.

Ať už se rozhodnete studovat jakkoli, obdržíte personalizovanou podporu a rady prostřednictvím týmu podpory studentů Ducere spolu s podrobnou praktickou zpětnou vazbou od akademických pracovníků. V každé fázi vaší studentské cesty s vámi Ducere bude pracovat na kultivaci digitální gramotnosti, kritického know-how a podnikatelských dovedností, které jsou nezbytné pro úspěch v ekonomice transformované inovacemi.

Učte se prostřednictvím nejrychleji rostoucí vzdělávací platformy na světě, která je navržena tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu

Učte se prostřednictvím nejmodernější platformy se studenty a učiteli z celého světa s diskusními fóry a podporou 24/7.

Výukové zdroje zahrnují časopisy, slide decky, videoobsah, animace a další způsoby doručování pro vytvoření co nejpoutavějšího digitálního vzdělávacího prostředí.

Praktická a průmyslová relevantní vysokoškolské vzdělávání

Kurzy jsou poskytovány ve spolupráci s předními organizacemi s cílem poskytnout vysokoškolské vzdělání, které absolventy skutečně připraví na další kariérní kroky.

Průmyslová partnerství společnosti Ducere podporují tvorbu praktického a relevantního obsahu kurzu; skutečné průmyslové projekty spojující studenty se světem skutečného podnikání a exkluzivní průmyslové události pořádané předními australskými společnostmi.

Skutečné poznatky od globálních lídrů a obchodních inovátorů

Fakulta Ducere Global Leaders zahrnuje více než 250 vedoucích pracovníků z nejvyšších pater veřejného života, včetně bývalých prezidentů, premiérů, generálních ředitelů, podnikatelů a filantropů.

Video postřehy od těchto vůdců jsou vetkány do obsahu kurzu a osnov a překlenují propast mezi akademickým studiem a praktickým učením relevantním pro daný obor.

Studenti získají další příležitost slyšet a angažovat se s globálními obchodními partnery osobně na exkluzivních událostech Ducere industry.

Stupně navržené Ducere, akreditované univerzitními partnery po celém světě.

Tituly Ducere jsou vytvářeny ve spolupráci se stovkami předních světových obchodních, politických a filantropických vůdců. Všechny tituly jsou formálně akreditovány sítí univerzitních partnerů. Výsledkem je jedinečná univerzitní zkušenost, která studentům poskytne jedinečnou kombinaci prestižní akreditace s relevantním aplikovaným učením.

Místa

  • Prahran

    Saint John Street,5, 3181, Prahran

    Otázky