Nejpraktičtější, průmyslově relevantní kvalifikace na světě
Společnost Ducere uzavřela partnerství s University of Wales Trinity Saint David, Torrens University Australia, University of New England a University of Mauritius, aby poskytla tituly, které obsahují jedinečné zdroje ze světa podnikání.
Toto partnerství vedlo k tomu, že Ducere hrdě nabízí nejinovativnější online tituly - jedinečné vysokoškolské a postgraduální programy, které umožňují studentům pracovat na skutečných projektech s předními obchodními organizacemi ve Velké Británii a Austrálii. Studenti získají praktické dovednosti řešením reálných projektů s našimi průmyslovými partnery, jako jsou KPMG, PwC, Disney, ATO, Telstra, Make-A-Wish a mnoho dalších.
Dūcere je moderní ed-tech sociální podnik, který přináší do vysokoškolského vzdělávání nejinspirativnější mozky a nejpokročilejší technologie na světě. Naše online programy vysokoškolského vzdělávání financují průkopnické publikování a rozvoj gramotnosti ve 24 afrických zemích.
"Více než 44% Ducere studentů obdrží zvýšení platu nebo povýšení před ukončením studia."
Vysokoškolské tituly pro inovační ekonomiku 21. století
Partnerství s univerzitami a velkými společnostmi přináší Ducere tituly, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám moderního žáka, a to prostřednictvím flexibilního on-line studia, reálných obchodních projektů a bezkonkurenční podpory studentů.
Řešit skutečné projekty. Přináší skutečné výsledky.
Kurzy Ducere jsou dodávány v partnerství s předními organizacemi, které poskytují vysokoškolské vzdělání, které skutečně připravuje absolventy k tomu, aby podnikli další kariérní kroky. Ducereova průmyslová partnerství podporují tvorbu praktického a relevantního obsahu kurzu; skutečných průmyslových projektů spojujících studenty s reálným obchodním světem.
Ukončení studia s Dūcere a jedním z jeho univerzitních partnerů: Torrens University Australia , University of Wales Trinity Saint David a University of New England je jedinečná a cenná zkušenost, kterou jinde nemůžete získat. Ať už se rozhodnete zahájit vlastní podnikání, založit sociální podnik nebo pracovat v organizaci, naučíte se prostřednictvím uplatnění dovedností na skutečné obchodní výzvy. Aplikovaný titul s dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají, zajistí, že uspějete na jakékoli cestě, kterou si vyberete.
Real Insights od globálních vedoucích a podnikových inovátorů
Ducere Global Leaders Faculty se skládá z více než 250 vedoucích pracovníků z nejvyšších stupňů veřejného života, včetně bývalých prezidentů, premiérů, generálních ředitelů, podnikatelů a filantropů.
Videozáznamy od těchto vůdců jsou tkané v obsahu a učebních osnovách kurzu Ducere, překlenující propast mezi akademickými studiemi a praktickými a průmyslovými učeními.
"Stupeň, který řeší problém efektivity a uplatnění na pracovišti"
Sky News Live (Switzer Daily)
„Globální vůdci… poskytují kurzy vedení v reálném životě“
Týdenní časopis časopisu Business Review