Keystone logo
© BIMM University
Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Úvod

Nejpraktičtější, průmyslově relevantní kvalifikace na světě

Společnost Ducere uzavřela partnerství s University of Wales Trinity Saint David, Torrens University Australia, University of New England a University of Mauritius, aby poskytla tituly, které obsahují jedinečné zdroje ze světa podnikání.

Toto partnerství vedlo k tomu, že Ducere hrdě nabízí nejinovativnější online tituly - jedinečné vysokoškolské a postgraduální programy, které umožňují studentům pracovat na skutečných projektech s předními obchodními organizacemi ve Velké Británii a Austrálii. Studenti získají praktické dovednosti řešením reálných projektů s našimi průmyslovými partnery, jako jsou KPMG, PwC, Disney, ATO, Telstra, Make-A-Wish a mnoho dalších.

Dūcere je moderní ed-tech sociální podnik, který přináší do vysokoškolského vzdělávání nejinspirativnější mozky a nejpokročilejší technologie na světě. Naše online programy vysokoškolského vzdělávání financují průkopnické publikování a rozvoj gramotnosti ve 24 afrických zemích.

"Více než 44% Ducere studentů obdrží zvýšení platu nebo povýšení před ukončením studia."

Vysokoškolské tituly pro inovační ekonomiku 21. století

Partnerství s univerzitami a velkými společnostmi přináší Ducere tituly, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám moderního žáka, a to prostřednictvím flexibilního on-line studia, reálných obchodních projektů a bezkonkurenční podpory studentů.

Řešit skutečné projekty. Přináší skutečné výsledky.

Kurzy Ducere jsou dodávány v partnerství s předními organizacemi, které poskytují vysokoškolské vzdělání, které skutečně připravuje absolventy k tomu, aby podnikli další kariérní kroky. Ducereova průmyslová partnerství podporují tvorbu praktického a relevantního obsahu kurzu; skutečných průmyslových projektů spojujících studenty s reálným obchodním světem.

Ukončení studia s Dūcere a jedním z jeho univerzitních partnerů: Torrens University Australia , University of Wales Trinity Saint David a University of New England je jedinečná a cenná zkušenost, kterou jinde nemůžete získat. Ať už se rozhodnete zahájit vlastní podnikání, založit sociální podnik nebo pracovat v organizaci, naučíte se prostřednictvím uplatnění dovedností na skutečné obchodní výzvy. Aplikovaný titul s dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají, zajistí, že uspějete na jakékoli cestě, kterou si vyberete.

Real Insights od globálních vedoucích a podnikových inovátorů

Ducere Global Leaders Faculty se skládá z více než 250 vedoucích pracovníků z nejvyšších stupňů veřejného života, včetně bývalých prezidentů, premiérů, generálních ředitelů, podnikatelů a filantropů.

Videozáznamy od těchto vůdců jsou tkané v obsahu a učebních osnovách kurzu Ducere, překlenující propast mezi akademickými studiemi a praktickými a průmyslovými učeními.

"Stupeň, který řeší problém efektivity a uplatnění na pracovišti"

Sky News Live (Switzer Daily)

„Globální vůdci… poskytují kurzy vedení v reálném životě“

Týdenní časopis časopisu Business Review

Místa

 • Swansea

  Swansea, Spojené království

 • Melbourne

  Melbourne, Austrálie

  • Curepipe

   Curepipe, Mauricius

   • Newport Beach

    120 Newport Center Drive, 92660, Newport Beach

    Otázky