Keystone logo
Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Úvod

Co když byste mohli pracovat na světovém online irském univerzitním vzdělání podle vlastního rozvrhu, z pohodlí vašeho domova, ve vašem městě, kdekoliv na světě? Online učení s DCU Connected vám umožňuje vzdálený přístup ke všem zdrojům zavedené univerzity: inovativní učební plán, renomovaní učitelé a živá výměna se svými kolegy.

Toto není online učení, jak jste si to představovali - s Connected, budete integrovanou a neocenitelnou součástí univerzitní komunity. S DCU připojeným se učení stane kdykoliv, na každém místě. Dálkové vzdělávání se nikdy necítil tak blízko.

DCU

Co nás dělá lépe?

DCU Connected odpovídá poslání DCU transformovat životy a společnosti. V DCU si uvědomujeme, že ne každý má možnost absolvovat studium na univerzitě na plný úvazek. Pro tyto studenty je naším cílem poskytnout flexibilní přístup k plně akreditovaným programům DCU. Nejen, že budete schopni absolvovat kurzy bez ohledu na vaši polohu, ale budete mít také příležitost se připojit přímo z rostoucí mezinárodní sítě studentů.

Výsledkem je, že budete mít globálně uznávaný irský titul, který vám poskytne jedinečný a mnohostranný pohled na některé z hlavních výzev a příležitostí, kterým čelí svět.

DCU

Místa

  • Dublin

    Glasnevin, Dublin 9, Ireland, , Dublin

Otázky