Keystone logo
Drew University

Drew University

Drew University

Úvod

Absolvent a teologická studia na Drew University .

Nachází se jen 50 minut jízdy vlakem od hlavního města powerhouse v New Yorku, Drew je krásný, zalesněný kampus v Madisonu, New Jersey je domovem Caspersen School of Graduate Studies a Drew Theological School.

Ať už jsou to učitelé, básníci, lékaři, ministři, učenci, komunitní vůdci, aktivisté nebo celoživotní studenti, absolventi Drewových profesních a akademických postgraduálních programů mají humanistický, kreativní a etický způsob myšlení a práce.

Najděte si svého mentora mezi dokonalou fakultou. Studium v lese. Otestujte, co se učíte v jednom z nejživějších a kulturně nejrůznějších regionů na východním pobřeží. Staňte se součástí specializované globální komunity, která vás chce připravit na to, aby se změnilo ve vašem vlastním životě a ve světě.

Caspersen škola postgraduálních studií

Drew Caspersen School of Graduate Studies nabízí širokou škálu výrazných a flexibilních pokročilých studijních programů navržených tak, aby splňovaly potřeby téměř jakéhokoliv nabitého programu.

Všechny programy jsou založeny na Drewově proslulém závazku k mentorství na fakultě-studentech, příležitostech pro mimoškolní zážitkové učení a umožnění robustní intelektuální komunitě.

Humanitní obory, které kultivují hluboký závazek kritické reflexe a analýzy, tvoří základ a obohacují všechny naše postgraduální programy. Zvládnutí těchto základních dovedností zajišťuje pozoruhodnou všestrannost a vynalézavost, která odlišuje naše absolventy. Přestože mnoho zítřejších kariér ještě nebylo představeno, s postgraduálním vzděláním Drew na humanitních oborech budete připraveni na cokoli!

Drew teologická škola

Hrdě vycházíme z wesleysko-metodistické tradice odvážných myšlenek, které ovlivňují životy lidí k dobru, a školíme zakořeněné, inovativní a odvážné vůdce již více než 150 let. Bez ohledu na to, který z našich šestistupňových programů navštěvujete, vzdělávání Drew Theological School zahrnuje mezioborové kurzy, které vyžadují okamžité myšlení, učňovskou přípravu, která se zabývá skutečnými problémy, a způsoby učení, které podporují přizpůsobivost a inovace. Náš program je ve skutečnosti navržen tak, aby vyhovoval téměř jakémukoli složitému rozvrhu. Všechny naše magisterské programy lze absolvovat v rezidenci nebo plně online!

Poslání teologické školy a univerzity

Teologická škola Drewovy Drew University zakořeněná v metodistické tradici inovativních a odvážných výkladů křesťanské teologie a duchovních praktik, umožňuje tvůrčí myšlenky a odvážné kroky k prosazování spravedlnosti, míru a lásky k Bohu, bližnímu a zemi.

Poslání Teologické školy se připojuje k práci univerzity, aby nabídla různorodé komunitě žáků náročné a individualizované vzdělávání, které je utvářeno hluboce zakořeněnou kulturou mentorství, promyšleným angažováním se ve světě za jeho kampusem a vytrvalým závazkem k celoživotnímu pěstování. celou osobu. Díky svému výraznému důrazu na vzájemnost znalostí, zkušeností a služeb Drew připravuje své studenty, aby se rozvíjeli jak osobně, tak profesionálně, protože přispívají k dobrému světu tím, že reagují na naléhavé výzvy naší doby s důsledným, nezávislým a imaginativním myšlením.

Místa

  • Madison

    36 Madison Avenue, 07940, Madison

Otázky