Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Divine Mercy University

Divine Mercy University

Divine Mercy University

Úvod

Divine Mercy University

Divine Mercy University (DMU) je katolík postgraduální studium psychologie a poradenství, která byla založena v roce 1999 jako Ústav pro psychologických věd. Univerzita se věnuje vědeckému studiu psychologie s katolickou chápání člověka, manželství a rodiny. Univerzita nabízí Master of Science (MS) a doktorské (Psy.D.) stupňů klinické psychologie, je Master of Science (MS) oboru psychologie a Master of Science (MS) v klinické duševní zdraví poradenství.

Divine Mercy University (DMU) se řídí jeho představenstva, který má úplnou a konečnou řídící autoritu nad univerzity. Správní rada se skládá z biskupa Arlingtonu ve Virginii, sedm ležel katolické vůdce a tři členy Legie Krista. Legie sponzoruje na univerzitě tím, že poskytuje předsedu a kaplanem a pomáhá udržet katolickou identitu instituce.

Vidění

Divine Mercy University (DMU) bude mezinárodním centrem vzdělanosti a odborné přípravy věnovanou vývoji psychologie zakotvené v nedílná katolicko-křesťanského pohledu na člověka. Zachování nejvyšší akademické standardy, bude vychovávat nové generace psychologů, jakož i odborníky v oborech psychologie souvisejících a otevřít nové oblasti výzkumu pro psychologických teorií, které zkoumají vztah psychologie a katolickou-křesťanské chápání lidské osoby.

Mise

Divine Mercy University (DMU) je instituce vyššího vzdělání nabízet magisterských a doktorských titulů. To je spojen s Legionářů Kristových. Univerzita je věnován obnově katolické-Christian intelektuální tradici a integrace teoretických a empirických základů psychologie a katolického-křesťanský pohled na člověka.

Divine Mercy University (DMU) se snaží poskytnout studentům účinný akademické a vzdělávací prostředí, které podporuje integraci psychologických věd a katolickou-křesťanské chápání člověka skrze vyučování a učení i znalosti a kritické schopnosti. To pomáhá studentům intelektuálně a profesionálně, jak se připravují samy reagovat na jejich povolání jako odborníci na duševní zdraví, nebo jako muži a ženami v pomáhajících profesích. Posláním univerzity zahrnuje také dialog o své integrační přístup s odborníky a učenci, národních i mezinárodních.

DMU Model

Divine Mercy University (DMU) se tvoří odborníci v oblasti duševního zdraví a dalších kariéry psychologie související s cílem uspokojit rostoucí poptávku pro muže a ženy, kteří respektují důstojnost a jedinečnost každého klienta.

V důsledku našich klinických programů, DMU kliničtí lékaři jít nad rámec prosté úlevy od příznaků s cílem usnadnit opravdové uzdravení a růstu pro klienty a jejich rodiny. Každý z našich programů vzdělávat studenty tak, že budou pomáhat klientům rozvíjet ctnosti a vzkvétat jako lidské bytosti.

Na pomoc při formulování této integrované chápání každého klienta úplné realitě (duchovní, emocionální, temporální), DMU fakulty - lékařům a teoretiků, sociologové, filosofové a teologové - pravidelně setkávají ve výzkumné skupině volat integračního projektu fakulty.

Desetiletí této multidisciplinární práce má za následek "DMU Model" integrace.

Tento model DMU sdružuje vědecké psychologie v teoretické i empiricky založené znalosti filozofických a teologických poznatků o osobě od katolické víry.

STUDENT OHLASY

"Profesoři poskytl neocenitelnou pohled na soucitu zásadní při řešení otázek duševního zdraví. Kromě toho se zaměřit na psychologii, pokud jde o lidské fyzické i duchovní existence vybavuje každého studenta s plnou pochopení toho, co to znamená být psychicky zdravý. " Anna Adams, USA

"Mé vzdělání byl neocenitelný v mých zkušeností day-to-day léčby vysokoškoláků. Naučil jsem se podívat na celého člověka: duchovně, intelektuálně, fyzicky a psychicky; k oběma rozlišovat problémy v každé oblasti, jakož i určit překrývání, která existuje mezi kategoriemi v jakékoli dané osoby. IPS mi dala nástroje potřebné k pokračování integrace víry a psychologie v mé kariéře jako terapeut. " Kate Ebeler, USA

Místa

  • Arlington

    Divine Mercy University 2001 Jefferson Davis Hwy, Ste. 511 Arlington, VA 22202, , Arlington

Otázky