Keystone logo
Cyprus International Institute of Management

Cyprus International Institute of Management

Cyprus International Institute of Management

Úvod

Proč si vybrat CIIM - Cyprus International Institute of Management

 • Nabízí osm (8) akreditovaných magisterských programů v oboru podnikání.
 • Od Eduniversalu hodnocena jako nejlepší obchodní škola na Kypru se 3 Palmes of Excellence (2017 - 2019).
 • Mezinárodní fakulta od předních univerzit po celém světě a zkušených profesionálů v oboru.
 • Kancelář se silnou kariérou (stáže, pracovní stáže a výměnné pobyty Erasmus).
 • Modulární systém (bez semestrů) vám umožní sladit studium a pracovní život.
 • Večerní kurzy v Nikósii a Limassolu.

CIIM - Cyprus International Institute of Management je mezinárodní obchodní škola založená v roce 1990 skupinou vedoucích podniků a týmem prominentních akademiků zastupujících některé z nejlepších světových obchodních škol. Naším cílem bylo čerpat z nejlepších učitelů ve vzdělávání absolventů managementu bez ohledu na místo a zpřístupnit jejich talent a zkušenosti na Kypru.

Pro splnění svého poslání byla CIIM průkopníkem modulárního vzdělávacího modelu. To dává našim programům výjimečnou flexibilitu a umožňuje studentům soustředit se na konkrétní předmět v krátkých, ale intenzivních časových obdobích. To poskytuje svobodu volby, která je zvláště vhodná pro potřeby pracujícího studenta.

Výsledky učení

 • Profesionalita a přístup, který lze dělat: Jednejte profesionálně a reagujte v jakékoli situaci a prostředí, ve kterém působí, přijímejte výzvy a hledejte rychlá a účinná řešení.
 • Efektivní řízení: Udělejte měřitelné rozdíly v jejich prostředí pomocí analytických dovedností, řešení problémů a rozhodovacích dovedností (spolu s dovednostmi lidí) při efektivním řízení jejich jednotky, společnosti nebo organizace.
 • Kreativní a podnikatelské myšlení: Identifikujte stávající příležitosti nebo vytvářejte nové s využitím intelektuální přísnosti, kritického a inovativního myšlení; být ochotni riskovat, aby vytvořili sdílenou hodnotu pro sebe, svou organizaci a společnost a považovali selhání za příležitosti učení.
 • Interpersonální dovednosti a emoční a kulturní inteligence: Vystavujte vizionářské vedení, efektivní komunikaci, spolupráci, týmovou práci a interpersonální dovednosti; uznávat a přijímat individuální a kolektivní kulturní rozmanitost a usilovat o vzájemné propojení mezi různými etnikami, kulturami a populacemi.
 • Internacionalizace: Prokázat povědomí a porozumění globálním problémům a sledovat mezinárodní zkušenosti a interakce.
 • Akční znalosti a celoživotní učení: Získejte akční znalosti v jedné nebo více oblastech řízení podniku. Buďte celoživotní studenti prostřednictvím nepřetržitého osobního a profesionálního rozvoje.
 • Etická a sociální odpovědnost: Jednejte způsobem, který prokazuje integritu, transparentnost, úctu a další etické, sociální a občanské odpovědnosti a uznává jejich vzájemnou závislost a propojenost s ostatními as prostředím.

CIIM: Nový způsob studia!

CIIM funguje podle vašeho plánu, a ne naopak.

CIIM sleduje inovativní a pohodlný systém s názvem „Flexi Study“ a třídy jsou založeny na unikátním systému zápisu.

Flexi Study System

 • Výhoda 1: Vyberte si JEDNOU třídu najednou, nemusíte následovat semestry!
 • Výhoda 2: Se studijním systémem Flexi trvá každá třída přibližně 1–2 týdny!
 • Výhoda 3: Spojte práci a studium s pohodlnými nočními a víkendovými kurzy!

Spojte práci a studium

Díky pohodlným nočním a víkendovým hodinám můžete během studia pokračovat v práci. Upravený rozvrh vám umožní pokračovat v kariéře, užívat si rodiny a současně studovat.

Hodnocení třídy

U některých tříd je třeba složit zkoušku a u jiných zaslat písemný úkol. Písemné úkoly jsou předkládány přibližně jeden měsíc po poslední schůzce ve třídě.

ECTS

 • Evropský systém přenosu a akumulace kreditů
 • Chcete-li absolvovat studijní program z CIIM, musíte nashromáždit určitý počet kreditů ECTS (90 pro MSC a 120 pro MBA a MPSM).

Rolling Admissions

Žádosti o přijetí jsou přijímány po celý rok. Není stanoveno žádné období pro podání přihlášky ani lhůta pro podání přihlášky. Jakmile je přihláška přijata, škola ji posoudí a přijatý student může zahájit výuku připojením k další nabízené třídě.

146873_pexels-photo-5676744.jpeg

Akreditace a uznání

CIIM - Cyprus International Institute of Management , nezisková mezinárodní obchodní škola založená v roce 1990, má všechny své programy akreditované Kyperskou agenturou pro zajišťování kvality a akreditaci ve vysokém školství (DI.PAE) v souladu s normami a pokyny poskytuje Evropská síť pro zajišťování kvality (ENQA).

Akreditace a mezinárodní spolupráce

CIIM MBA je mezinárodně akreditována společností EPAS. Nabízíme také titul MSc v oboru řízení lidských zdrojů (CyHRMA endorsement), titul MSc v oboru finančních služeb, titul MSc v oboru Business Management, titul MSc v managementu vzdělávání a MSc v oboru Business Intelligence a analýza dat a MSc v oboru finančního práva a mezinárodního zdanění.

Všechny naše programy byly také akreditovány akreditační agenturou kyperské vlády. CIIM Executive Education je akreditován světově uznávanými subjekty, které zaručují nejvyšší kvalitu vzdělávacích a rozvojových programů nabízených na Kypru.

Působíme jako partnerský institut CFA, partner ICAEW ve výuce, akreditovaný poskytovatel školení Chartered Institute for Securities and Investment (CISI) a akreditované regionální školicí středisko Institute of Directors (UK). Pro splnění svého poslání byla CIIM průkopníkem modulárního vzdělávacího modelu. To dává našim programům výjimečnou flexibilitu a umožňuje studentům soustředit se na konkrétní předmět v krátkých, ale intenzivních časových obdobích. To poskytuje svobodu volby, která je zvláště vhodná pro potřeby pracujícího studenta.

146032_pexels-photo-3153201.jpeg

Místa

 • Aglantzia

  21 Akademias Avenue, 2107, Aglantzia

  • Limassol

   3-5 Chaidariou Street, 3020, Limassol

   Otázky