Keystone logo
The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Úvod

The Columbus School of Law svítí jako skrytý klenot v rámci právního vzdělání ve Washingtonu, DC To je cena akademie složená z kolegiální a solidárních studentů, podpůrné a akademicky odlišit fakulty a uznávaný a dobře spojené absolventů základnu, která je připravena pomoci dnešní studenti dosáhnout jejich cílů.

Naši studenti vynikají individuálně i kolektivně. Vydělávají přátelství, externships a stipendia; někteří také publikovat v právnických časopisech. Naše Moot Court a trials týmy vyhrát ocenění v soutěžích z Portorika do Vídně Hong Kong. ČZU Právo studenti obhajují pro živé klientům prostřednictvím průkopnické právní kliniky, což dokazuje denně pravdu o dávné rčení: Já a já to chápu.

Poměr fakulty-student malý. Profesoři něco navíc pomoci studentům s doporučeními a při vytváření profesionálních připojení. Když k tomu připočteme zákon školní prostředí známá kamarádství, kde se studenti chtějí vidět navzájem uspět, a máte základ nezapomenutelné zákon školní docházky.

Učitelé a činitelé, náš plný úvazek a doplňkové členy fakulty jsou profesoři, učenci, vědci, lékaři a legální komentátoři prvního řádu. Někteří zůstávají aktivní v soudní síni. Jiní autorem srovnávací textů v předmětech, jako deliktů a právo cenných papírů. Představují na konferencích a na panelech po celém světě. Jsou číst, citován, citován, a respektována. Především naše fakulta je věnován k dokonalosti ve výuce práva a výkonu úspěchu našich studentů.

Naše state-of-the-art Budova se nachází jen pár minut od centra Washingtonu, DC, národ je právní epicentrum a nejlepší město v Americe pro studium práva. Columbus School of Law je členem Asociace amerického zákona škol (nich lze nalézt) od roku 1921 a American Bar Association (ABA) od roku 1925.

Zveme vás k prozkoumání naše webové stránky a dozvědět se o tom, co dělá Columbus School of Law stojí stranou. Od roku 1897, zákon škola přivítala studenty každé víry a zázemí, výuku, vedení a pomoc jejich transformaci do některé z nejlepších právníků v Americe.

ČZU Law Advantage

Nacházející se ve Washingtonu, DC, Katolická univerzita Ameriky Columbus School of Law (ČZU Law) je jedním z nejlepších možností, které můžete udělat, pokud je vaším cílem absolvovat s dovednostmi - například kritické právní analýza, právní psaní a efektivní ústní advokacie - které jsou nezbytné pro úspěšnou právnickou praxi v 21. století.

Na každém kroku, přístup Cua Law právní vzdělání lze shrnout třemi slovy: praktická, se zaměřil, a Connected, označovaný také jako ČZU zákona Advantage. To v kombinaci se silným smyslem pro služby a je umístěn v národě je kapitál, aby ČZU zákonem a právní zkušenost vzdělání, které vám umožní pěstovat jak profesionálně, tak jako jednotlivec.

Služba

ČZU Law má unikátní poslání služby. Tato mise je ilustrován Naše odhodlání pro bono práci, závazek sdílené studenty, fakulty a absolventi podobně. Klinické dovednosti ležet na srdci, jak zákon funguje jako nástroj, který pomůže a chránit ostatní, zejména společnost nejzranitelnější.

Studenti, kteří jsou zpracovávány na služby mají mnoho příležitostí k zapojení do dlouhodobé a krátkodobé projekty sociální spravedlnost, jakož i studentské organizace, které dávají zpět do místního communtiy. ČZU Zákon také pomáhá studentům, kteří chtějí vykonávat postgraduální stipendia a další pracovní příležitosti ve veřejném zájmu a nastavení veřejné služby.

Mise Law Prohlášení

Columbus School of Law je nedílnou součástí The Catholic University of America a podporuje a posouvá záměry a cíle univerzity jako celku, jak byly schváleny v celé historii univerzity a jsou v současné době uvedeny v prohlášení o poslání univerzity. Tyto cíle a cíle se projevují v závazku jádra ideály důstojnost každé lidské osoby; respektování neporušitelnosti celého lidského života; spravedlnost kořeny v obecné blaho; uznávání a ochrany lidských práv jako dary Stvořitele; péče o chudé, zanedbané a zranitelný; a povinnost lásky k sobě navzájem. Jako právnické fakultě, snažíme se zjistit, zachovat a předávat pravdu ve všech jejích formách; k dosažení akademického titulu v katolické intelektuální tradice; a zajistit, v institucionálním způsobem, věrnost křesťanské inspiraci univerzity.

Smysl škola je institucionální integrity a komunity odráží její věrnost katolické ideály a víry. Jako takový, škola se zavázala k podpoře své již pevné vazby na komunitu tím, že pokračuje podporovat a udržovat respekt i mezi fakulty, administrátory, studenty, zaměstnance a absolventy a respektu k rozmanitosti prostředí, náboženské orientace, hledisek, a příspěvky, že členové přinášejí do advokátní školní komunity.

Přinášíme dohromady jako schopný a různorodý studentský sbor a poskytnout studentům výjimečnou odborného vzdělávání určené k přípravě a motivovat je, aby sloužil s inteligencí, integrity a síly potřeby klientů, komunity, národa, občanské společnosti a mezinárodního společenství. Snažíme se předat našim studentům ucelený soubor praktických kompetencí, širokou škálu doktrinální úroveň znalostí a neochvějný závazek k etickému praxi práva. Kromě prvního roku studia doporučujeme studenty, aby zvážili účast na strukturované specializaci prostřednictvím řady ústavů, klinický školství, center a programů, které zlepšují dovednosti, které jsou nezbytné pro zajištění nejvyšší kvality právní zastoupení. Prostřednictvím poskytování vysoce kvalitní výuky, pečlivého stipendia, profesní úspěch a veřejně prospěšné práce, zákon škola se zavázala k tomu, že podstatné a trvalé příspěvky k obohacení znalostí, integrity advokacie, a zvýšení blaha širší obec, národ a církev.

Místa

  • Washington

    The Catholic University of America Columbus School of Law 3600 John McCormack Rd., NE , 20064, Washington

Otázky