Keystone logo
© image courtesy of The New School
Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Úvod

Úvod

Continuing and Professional Education at The New School zaujímá perspektivní přístup k učení a nabízí kurzy a přednášky od odborníků z nejlepších oborů. Nabízíme širokou škálu předmětů pro studenty od pre-vysokoškolských studentů, kteří začínají svou kreativní cestu, až po vedoucí pracovníky z některých z nejvlivnějších světových organizací. Zde můžete prosperovat, ať už se věnujete profesně, začínáte s vysokoškolskými zkušenostmi nebo chcete přidat novou dovednost do své profesionální sady nástrojů.

Programy certifikátů

Odrazový můstek pro profesní postup, Parsonsův certifikát je pověření od akreditované univerzity, která je flexibilní a cenově dostupnou alternativou ke studijnímu programu. Studenti těží z malé velikosti třídy a přímé interakce s učiteli a vrstevníky v online formátu, který si sami řídí, zaměřený na projektové učení. V délce od dvou do osmi kurzů jsou certifikáty dokončeny za méně než dva roky, některé v jediném semestru. Není vyžadována žádná aplikace. Studenti mohou být v umění a designu noví, nebo se mohou přihlásit, aby si rozšířili své dovednosti a posílili své portfolio; mnozí využili své zkušenosti do zcela nových kariér a podnikatelských příležitostí.

Výkonné vzdělávání

Naše nabídky vzdělávání pro vedoucí pracovníky čerpají z Parsons School of Design a jejích špičkových odborných znalostí v oblasti inovací učebních osnov, metod spolupráce a průkopnického využití technologií a experimentování s cílem poskytnout špičkové mezioborové zkušenosti. Zatímco ostatní programy pro vedoucí pracovníky se zaměřují na „návratnost investic“, Parsons Executive Education vede s „Návratnost designu“, který využívá design ke zlepšení výkonu, zvýšení odolnosti, vytvoření nových dynamických zákaznických zkušeností a maximalizaci růstu. Naše studijní programy, certifikáty a programy otevřeného zápisu umožňují vedoucím pracovníkům kultivovat design jako metodu a způsob myšlení, které lze použít jako katalyzátor strategie, hnací sílu transformace a řešení složitosti.

Místa

  • New York

    New York, Spojené státy americké

    Otázky