Keystone logo
Concordia University, St. Paul Global MS ve cvičení
Concordia University, St. Paul Global

MS ve cvičení

Online USA

8 Weeks

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Titul MS in Exercise Science online na Concordia University, St. Paul je navržen tak, aby poskytoval pokročilé dovednosti současným i budoucím profesionálům v oblasti cvičení, aby mohli lépe optimalizovat zdraví svých klientů.

Kurz má integrativní přístup. Mezi hlavní témata patří fyziologie a testování cvičení, aplikovaný recept na cvičení, biomechanika, výživa a metabolismus a také psychologie sportu a cvičení.

Naučíte se, jak vytvořit bezpečné cvičební testy a poté předepsat cvičební programy zaměřené na zdraví, prevenci nemocí a zvládání chronických nemocí pro různé populace. Rozumíte principům cvičení, koncepcím síly a kondice a vlivům výživy na fyziologickou adaptaci těla na cvičení a znáte rozdíl mezi různými metodikami výzkumu a kdy je vhodné použít každou z nich.

Po dokončení studia můžete s důvěrou vstoupit do své nové kariéry ve veřejném, soukromém nebo firemním prostředí. Budete vědět, že můžete úspěšně zvolit správný psychologický přístup k optimalizaci zdraví klienta cvičením, výběrem z mnoha možností. V tomto odvětví můžete převzít nové vedoucí role v oblastech, jako je posilování a kondicionování, koučování, zdraví a wellness a klinická praxe, včetně rehabilitace.

Concordia online vám dává kontrolu nad vaším akademickým plánem prostřednictvím přístupného a flexibilního online formátu - můžete studovat, kdy a kde je to pro vás nejlepší, aniž byste si vzali volno ze své současné pozice.

O Škole

Otázky