Keystone logo
Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Concordia University, St. Paul Global

Úvod

Concordia University, St. Paul vítá různorodý studentský sbor a umožňuje studentům růst akademicky, duchovně a interpersonálně. Pocit komunity na Concordia University, St. Paul – ať už na akademické půdě nebo online – dává studentům pocit, že jsou součástí rodiny Concordia, když se zapíší do jednoho z našich programů. Podporujeme studenty, aby prozkoumali své zájmy, zapojili se do kontaktu s profesory a vrstevníky a dosáhli svých cílů prostřednictvím akademického úspěchu.

Online programy z Concordia University, St. Paul jsou podpůrné a energické a umožňují vám dosáhnout vašich cílů ve flexibilním digitálním prostředí. Naše komplexní programy jsou zaměřeny na poskytování cenných zkušeností a pokročilých průmyslových znalostí, které jsou v souladu s tradicí akademické excelence společnosti Concordia. Naše online komunita povzbuzuje studenty, aby prozkoumali své zájmy, zapojili se s profesory a kolegy a dosáhli svých cílů prostřednictvím akademického úspěchu a růstu.

Univerzita Concordia, St. Paul je akreditována Komisí pro vyšší vzdělávání a je členem North Central Association. Univerzita Concordia, St. Paul je akreditována od roku 1967, reakreditace byla udělena v roce 2018.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Saint Paul

    Concordia Avenue,1282, 55104, Saint Paul

    Otázky