Keystone logo
© BIMM University
The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

The Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)

Úvod

o CIPFA

CIPFA je jedinou profesionální účetní těla na světě, určené výhradně k veřejným financím.

CIPFA, Chartered Institute of Public financí a účetnictví, je odborným orgánem pro lidi v oblasti veřejných financí. Naše 14.000 členové pracují ve všech veřejných služeb, národní kontrolní orgány, ve velkých účetních firem, a v dalších orgánech, kde veřejné prostředky musí být spravovány účinně a efektivně.

Jako jediný na světě profesní organizace účetních, aby se specializují na veřejných službách, portfolio CIPFA je kvalifikací jsou základem pro kariéru v oblasti veřejných financí. Patří k nim srovnávací odbornou kvalifikaci pro účetní ve veřejném sektoru, stejně jako postgraduální diplom za lidé již pracují ve vedoucích pozicích. Oni jsou vyučovány naší vlastní CIPFA Vzdělávání a odborná příprava střediskem, jakož i jiných místech učí po celém světě.

Také jsme šampiona vysoký výkon ve veřejných službách, překládat naše zkušenosti a vhled do jasného poradenství a praktické služby. Patří k nim informace a poradenství, školení a konferencí, majetku a řešení pro správu aktiv, poradenství a prozatímní lidi pro řadu klientů z veřejného sektoru.

Globálně, CIPFA ukazuje cestu v oblasti veřejných financí postaví za řádného řízení veřejných financí a dobré vládnutí. Pracujeme s dárci, partnerskými vládami, účetní orgány a veřejného sektoru po celém světě k prosazování veřejných financí a podporovat lepší veřejné služby.

Místa

  • London

    77 Mansell Street, London, E1 8AN, , London

    Otázky