Keystone logo
© BIMM University
Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Chartered Institute Of Personnel Development (CIPD) Online

Úvod

Jsme profesní organizace pro HR a rozvoj lidí - odborníků na světě práce a profesního partnera do více než 140.000 členů po celém světě. Naším cílem je šampiona lepší práci a pracovního života zlepšením postupů do lidí a organizační rozvoj ve prospěch jednotlivců, podniků, hospodářství a společnost.

Věříme, že stejně jako vytvářet hodnotu pro organizace a ekonomiky práce může a měl by mít prospěch jednotlivce i společnost jako celek příliš. Práce musí udělat víc než splnění našich základních finančních potřeb - to by nám mělo dát smysl a účel, a přispívají k našemu celkovému pohodu.

Naším cílem

Jako registrovaný charity jsme byly založeny, aby podporovaly umění a vědy o řízení a rozvoje lidí na veřejně prospěšné účely. Proto jsme se rozhodli nejen k nalezení a prosazuje způsoby definování a organizaci práce, které vytvářejí ekonomickou a společenskou hodnotu, ale také k podpoře způsoby, jak zlepšit jednotlivé pracovní život.

HR a L & D profese klíčem k odemknutí že sweet spot. Dobré řízení a rozvoj lidé jsou nejen dobré pro finanční výkonnosti daného podniku, ale také pro blaho svých pracovních sil a pro dlouhodobé prosperity hospodářství a společnosti, ve kterém všichni pracujeme.

Naše vize

Věříme, že roste a vyvíjí komunitu profesionálů, kteří Champion lepší práci a pracovní život, budeme pomáhají zajistit, aby práce vytváří hodnotu pro jednotlivce, organizace, ekonomiky a společnosti.

Naší vizí je definovat a reprezentovat mezinárodní standard pro vynikající výsledky v oblasti lidí a vedení organizace a rozvoje.

Budeme to tím, že:

  • pomocí našeho hlasu k ovlivnění zúčastněných stran a bude povzbuzovat je, aby investovaly do HR profese, jakož i další funkce, které pomáhají šampiona lepší práci a pracovního života
  • zajištění toho, aby HR profese (a členství CIPD) zůstává i nadále respektována a důvěryhodný po celém světě tím, že rozšíří a posílí definici odbornosti v oblasti lidských zdrojů a zajištění toho, že personalisté budoucnosti jsou vybaveny znalostí, dovedností a chování, že vydělat důvěry a respektu
  • investice do vlastní budoucnosti CIPD jako podnikání udržitelným znalostí, který nastavuje standard excelence do lidí a organizačního rozvoje

Místa

  • UK Online

    Chartered Institute of Personnel and Development 2016, 151 The Broadway, SW19 1JQ, UK Online

Otázky