Keystone logo
© Eva Dang
Central Law Training

Central Law Training

Central Law Training

Úvod

Centrální Law Training, Je předním poskytovatelem profesionálních paralegal výcviku a kvalifikace ve Velké Británii. Poskytují předmět specifické Paralegal školení zvýšit svůj profil pro zaměstnavatele a pomůže dále své kariéry. Kvalifikovaní asistenti jsou ve vysoké poptávce a minulé absolventi pokročila získat zaměstnání, podporovat jejich kariéry a navázat úspěšné firmy.

Centrální Law Training (Skotsko) Ltd spolu s University of Strathclyde, Propagoval pojetí paralegal školení Před téměř 20 lety. Oni jsou nyní předním poskytovatelem praktických koncipientku kvalifikací na úrovni absolventa v celém Spojené království.

Flexibilní, formát domů studie umožňuje delegátům studovat svým vlastním tempem vedle práce a rodiny na plný úvazek závazků. Komplexní výukové materiály jsou k dispozici na začátku kurzu, včetně pokynech, osnovou kurzu a úkolů. Kurz je zcela soběstačný a studenti se nevyžadují žádné další materiály. Náš tým a lektoři průmysl na bázi jsou dotknout po celou dobu poskytovat podporu a poradenství. Úspěšní studenti jsou vyzváni, aby absolvent na roční slavnostního předávání cen u University of Strathclyde, Glasgow.

Místa

  • Glasgow

    Central Law Training (Scotland) Ltd Tontine House 8 Gordon Street, G1 3PL, Glasgow

    Otázky