Keystone logo
Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Úvod

Central Christian College Of Kansas je známá celkovou dokonalostí našich akademických programů. I když jsme malí, nabízíme prakticky všechny oblasti studia a velkých oborů - pouze v intimnější a přátelské atmosféře jak v sídle, tak online.

Ve společnosti Central se věnujeme tomu, abychom vám pomohli vzkvétat tím, že poskytujeme snadný přístup ke zdrojům a informacím, včetně nabídek kurzů, naší knihovny, centra úspěchu studentů a dalších. Stejnou intimní a přátelskou atmosféru rozšiřujeme i na naše online studijní programy.

Mezi naše nejoblíbenější studijní obory patří výtvarné umění, sportovní věda, obchod a vzdělávání - ale můžete si vybrat z mnoha dalších, z nichž každá vám pomůže připravit se na úspěch ve zvoleném oboru.

Central Christian College usiluje o transformační vzdělávací zkušenost zakořeněnou v Kristu. Zaměřuje se na poskytování Vzdělávání postavy zaměřeného na Krista každému, kdo se chce stát věrným správcem srdce, mysli, duše a síly.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • McPherson

    South Main Street,1200, 67460, McPherson

    Otázky