Keystone logo
© ©Carlow University
Carlow University Online

Carlow University Online

Carlow University Online

Úvod

Na Carlow University ztělesňuje vše, co děláme, dědictví a hodnoty Milosrdných sester. Otevíráme svá srdce našim studentům, kolegům a světu a hledáme praktické způsoby, jak řešit okamžité a dlouhodobé potřeby v našich komunitách.

Naše online osnovy založené na etice připravují studenty, aby efektivně vedli své zvolené profese a podporovali spravedlivý a milosrdný svět. Carlow věří ve vzdělávání a růst ve třídě i mimo ni. Podporujeme studenty, aby rozvíjeli dovednosti v úsudku, vedení, analýze, rozhodování a komunikaci. Transformační vzdělávací zkušenosti a rozmanitá komunita v Carlow pomáhají studentům realizovat svůj plný potenciál a zároveň se stát soucitnými profesionály připravenými na kariéru.

Plně investovaná práce fakulty se studenty, aby jim pomohla dosáhnout úspěchu a udržet rovnováhu mezi pracovními a školními povinnostmi. Každý instruktor přináší do třídy rozmanité zkušenosti, aby poskytl ucelenější, multiperspektivní, etický pohled na svět, ze kterého se studenti mohou učit a aplikovat jej na své vzdělání, profese a každodenní život.

Naše štědrá finanční pomoc a programy transferových kreditů spolu s malými třídami zajišťují úspěch studentů. Naše programy nabízejí maximální flexibilitu a zároveň zůstávají věrné našemu závazku k sociální spravedlnosti a akademické dokonalosti. Nabízíme řadu titulů ze zdravotnictví, obchodu a vzdělávání online.

Místa

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,3333, 15213, Pittsburgh

    Otázky