Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

Úvod

Carey Theological College

Kanadský online evangelický seminář

Carey Theological College poskytuje teologické vzdělávání prostřednictvím akreditovaných programů od diplomu po doktorské tituly; vybavit místní kostel online zdroji, workshopy, semináře, ustoupí, a konference; a žáci University of British Columbia prostřednictvím našeho jedinečného programu křesťanské komunity a pobytu.

VCarey Theological College, naším cílem je nabídnout učednictví pro každou sezónu života. Carey věří, že učednictví by mělo být prakticky dosažitelné, osobní a přístupné všem. Uvědomujeme si, že svět potřebuje křesťanské vůdce ovlivňující naše globální komunity, aby se podíleli na tom, co Bůh již ve světě dělá. Carey tuto potřebu splňuje tím, že se zaměřuje na dvě klíčové oblasti:

Formování pastorů: Všechny kurzy postgraduálního ministerstva Carey a akreditované programy jsou nabízeny online, aby naši studenti mohli studovat a rozvíjet svou víru kdekoli a kdykoli. S naším jedinečným finančním modelem, naši absolventi zažívají nejvyšší standardy akademické excelence, které je efektivně připravují na službu s malým nebo žádným dluhem. Naše interaktivní vzdělávací platforma podporuje aktivní učení a hluboké zapojení studentů i instruktorů.

Discipling UBC Students: Rezidence Carey je bezpečným domovem pro vysokoškoláky, kteří se snaží posílit svou víru v naši křesťanskou komunitu během studia na UBC. Účtujeme přijatelné ceny za soukromý pokoj s koupelnou a jídlem plus náš jedinečný zážitek ze studentského učednictví. Kaplan vede tyto studenty studiem Bible, mentorství, duchovní ústupy, a společenské aktivity. Jak absolvují UBC, stávají se křesťanskými vůdci ve svých vybraných profesích.

CAREY AKADEMICKÉ PROGRAMY

CAREY nabízí devět odlišných postgraduálních programů. Každý program je navržen tak, aby dosáhl různých cílů, přizpůsobte se různým zájmům a pokračujte ve své cestě ve víře.

Další informace o našich studijních programech:

PROČ SI VYBRAT CAREY?

Dnešní křesťanská služba zaznamenala pokles kvalifikovaných a schopných vůdců. Carey však nevěří, že Bůh přestal volat ženy a muže do služby. Seminář je často daleko od domova, a potenciální studenti by museli zvážit vykořenění svého života, aby měli přístup ke škole, která nabízí teologické vzdělání. Navíc, postgraduální studium může být nákladné. Studenti, kteří absolvují s dluhem, jsou často omezeni v tom, kde a jak mohou sloužit, když splácejí svůj dluh.

JAK OPATRNĚ ŘEŠÍ PROBLÉM PŘÍSTUPNÉHO TEOLOGICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ?

MODULÁRNÍ PROGRAM Pathways
MODEL ONLINE UČENÍ
ŠKOLNÉ& FINANČNÍ
POMOC

MODULÁRNÍ PROGRAM Pathways

Naše programy jsou postaveny na modulárním úvěrovém modelu, ve kterém může jedna úroveň stavět na druhé, umožňující studentovi postupovat směrem k vyššímu stupni vlastním tempem. Tento model dává našim studentům flexibilitu při výběru základních kurzů, kurzy programových požadavků a volitelné kurzy k získání diplomu nebo k přípravě vyššího akademického titulu.Pathway

Všechny základní kurzy Carey probíhají jednou ročně, zatímco náš programový požadavek a volitelné kurzy se střídají každé 3-4 roky na základě dostupnosti instruktora. To znamená, že se můžete zaregistrovat na kurzy kdykoli během roku a váš programPathway bude stále na správné cestě. Obecně, je moudré plánovat absolvování požadovaných kurzů na začátku programu, aby byla ponechána největší flexibilita pro volitelné předměty a specializaci dále.

Pro kompletní přehled našeho modulárního programuPathways, klikněte zde.

MODEL ONLINE UČENÍ

Careyho přidružení k University of British Columbia nám umožňuje pokračovat v inovacích v oblasti Learning Technologies, a zajistit studentům efektivní přístup k různým platformám, aby zlepšili své zkušenosti s učením.

ZOOM
Zoom je video/audio webové konference a nástroj pro spolupráci, který umožňuje schůzky a diskuse v reálném čase se svými spolužáky i fakulty. Spíše než být platformou výhradně pro přednášky, používáme Zoom k usnadnění zážitků z učení typu peer-to-peer a růstu komunity.
POPULI
Populi je jednou z centrálních platforem, které budete používat pro registraci, Způsob platby, zapojení komunity, a dokonce i kurzy. Populi umí snadno zpracovávat videa, skupinové diskuse, sdílení souborů a integrace s mnoha populárními LTI (Learning Tools Operability), které jsou dnes k dispozici.
EBSCO
Abychom vám pomohli získat přístup ke zdrojům pro kurzy a výzkum, Carey má stále rostoucí digitální knihovnu prostřednictvím naší kolekce EBSCO. Věříme, že studenti by si neměli nechat ujít své učení, protože si nemohou dovolit knihy nebo mají potíže s hledáním kopie; věnujeme se vytváření všech potřebných zdrojů pro výuku co nejblíže 100% zdarma pro všechny studenty v našich programech.

KURZY V CAREY

Careyho kurzy obecně zahrnují tyto segmenty; Čtení, Diskuse na fóru, Úkoly& online učebna.

ŠKOLNÉ A FINANČNÍ

Posláním Carey je zmocnit věrné křesťanské vůdce pro každou generaci, každá kultura a každá komunita.

Abychom dosáhli našich misí, udržujeme naše školné konkurenceschopné, aby bylo teologické vzdělávání co nejpřístupnější. dodatečně, Carey je také potěšena, že může nabídnout celou řadu zdrojů finanční pomoci, které pomohou snížit náklady spojené se studiem. Kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o školném a finanční pomoci.

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  95%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  12 do 1

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

Místa

 • Vancouver

  Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

  Otázky