Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

Úvod

Carey Theological College

Kanadský online evangelický seminář

Carey Theological College poskytuje teologické vzdělávání prostřednictvím akreditovaných programů od diplomů po doktorské tituly; vybavit místní sbor online zdroji, workshopy, semináři, cvičeními a konferencemi; a žáky z University of British Columbia prostřednictvím našeho jedinečného křesťanského společenství a rezidenčního programu.

Na Carey Theological College je naším cílem nabídnout žákyni pro každé období života. Carey věří, že žák by měl být prakticky dosažitelný, osobní a přístupný všem. Uvědomujeme si, že svět potřebuje křesťanské vůdce ovlivňující naše globální společenství, aby se mohli podílet na tom, co Bůh již ve světě dělá. Carey splňuje tuto potřebu zaměřením na dvě klíčové oblasti:

Formování pastorů: Všechny postgraduální kurzy a akreditované programy Carey jsou nabízeny online, takže naši studenti mohou studovat a rozvíjet svou víru kdekoli a kdykoli. S naším jedinečným finančním modelem naši absolventi zažívají nejvyšší standardy akademické excelence, která je efektivně připravuje na ministerstvo s malým až žádným dluhem. Naše interaktivní vzdělávací platforma podporuje aktivní učení a hluboké zapojení studentů a instruktorů.

Disciplinace studentů UBC: Carey's residence je bezpečný domov pro vysokoškoláky, kteří se během studia na UBC snaží posílit svou víru v naši křesťanskou komunitu. Účtujeme cenově dostupné ceny za soukromý pokoj s koupelnou a jídlem plus naši jedinečnou zkušenost žáka. Kaplan vede tyto studenty v biblickém studiu, mentorství, duchovních ústupech a společenských aktivitách. Po ukončení UBC se stávají křesťanskými vůdci ve svých zvolených profesích.

OPATŘUJÍCÍ AKADEMICKÉ PROGRAMY

CAREY nabízí devět odlišných postgraduálních programů. Každý program je navržen tak, aby dosahoval různých cílů, odpovídal různým zájmům a postupoval na cestě s vírou.

Další informace o našich studijních programech:

PROČ SI VYBRAT OPATŘENÍ?

Dnešní křesťanská služba zaznamenala pokles kvalifikovaných a schopných vedoucích. Carey ale nevěří, že Bůh přestal povolávat ženy a muže do služby. Seminář je často daleko od domova a potenciální studenti by museli zvážit vykořenění svého života, aby měli přístup do školy, která nabízí teologické vzdělání. Navíc může být postgraduální studium nákladné. Studenti, kteří absolvují dluh, mají často omezené možnosti, kde a jak mohou sloužit, zatímco splácejí svůj dluh.

JAK SE PÉČE ŘEŠÍ PROBLÉM PŘÍSTUPNÉ TEOLOGICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ?

modular-icon_100px.png online-icon_100px.png tuition-icon_100px.png
MODULAR PROGRAM Pathways ONLINE LEARNING
MODEL
TUITION & FINANCIAL
AID

MODULÁRNÍ PROGRAM Pathways

Naše programy jsou postaveny na modulárním kreditním modelu, ve kterém jedna úroveň může stavět na druhé, což studentovi umožňuje postupovat k vyššímu stupni vlastním tempem. Tento model poskytuje našim studentům flexibilitu, aby si mohli sestavit výběr základních kurzů, kurzů s požadavky na program a volitelných kurzů k získání diplomu nebo k přípravě Pathway k vyššímu akademickému titulu.

Všechny základní kurzy Carey probíhají jednou ročně, zatímco naše programové požadavky a volitelné kurzy se střídají každé 3-4 roky na základě dostupnosti instruktora. To znamená, že se můžete přihlásit do kurzů kdykoli během roku a váš program Pathway bude stále na dobré cestě. Obecně je rozumné plánovat absolvování požadovaných kurzů na začátku programu, aby byla ponechána největší flexibilita volitelných předmětů a specializace.

Kliknutím sem získáte kompletní přehled o našem modulárním programu Pathways .

ONLINE VZDĚLÁVACÍ MODEL

Careyho příslušnost k University of British Columbia nám umožňuje pokračovat v inovacích ve studijních technologiích a zajistit, aby studenti měli efektivnější přístup k různým platformám za účelem zlepšení jejich studijních zkušeností.

Untitled-1.pngZOOM
Zoom is a video/audio web-conferencing and collaboration tool that allows for real-time meetings and discussions with your fellow students and faculty alike. Rather than being a platform solely for lectures, we use Zoom to facilitate peer-to-peer learning experiences and community growth.
Untitled-12.pngPOPULI
Populi is one of the central platforms you will use for registration, payment, community engagement, and even courses. Populi can easily handle videos, group discussions, file sharing, and integrations with many populi LTIs (Learning Tools Operability) available today.
Untitled-13.pngEBSCO
To help you gain access to resources for courses and research, Carey has an ever growing digital library through our EBSCO collection. We believe students should not miss out on their learning because they cannot afford books, or have difficulty finding a copy; we’re dedicated to making all necessary resources for classes as close to 100% free for any students in our programs.

KURZY OPATRNĚ

Kurzy Carey obecně zahrnují tyto segmenty; Čtení, diskuze na fóru, úkoly a online učebna.

TUITION A FINANČNÍ

Posláním Carey je zmocnit věrné křesťanské vůdce pro každou generaci, každou kulturu a každé společenství.

Abychom dosáhli svých misí, udržujeme školné konkurenceschopné, aby teologické vzdělávání bylo co nejpřístupnější. Carey je navíc rád, že může nabídnout řadu zdrojů finanční pomoci, které pomohou snížit náklady spojené se studiem. Kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více o školném a finanční pomoci .

keystone-quicklinks_V2.pngkeystone-quicklinks_V23.png
keystone-quicklinks_V24.pngkeystone-quicklinks_V22.png

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

Místa

  • Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

Otázky