Keystone logo
© Carrianna Field
Campus Training

Campus Training

Campus Training

Úvod

176565_Capturadepantalla944.png

V Campus Training oslovujeme jak mladé lidi, kteří hledají první pracovní zkušenost, tak profesionály, kteří hledají změnu nebo zlepšení zaměstnání. K tomu vám naše kurzy nabízejí školení v:

 • technické profese

Poskytujeme vám teoreticko-praktické školení, které potřebujete pro práci v oboru od prvního dne

 • FP bezplatné testy

Připravíme vás na bezplatné testy FP

 • opozice

Vytváříme studijní plán na míru vašim potřebám, abyste se dostali na své místo

Vyberte si svůj profesionální cíl

Dáme vám všechny nástroje, jak toho dosáhnout

 • osobního učitele

Je specialistkou na pedagogiku a talent management. Jejím posláním je vypracovat strategický studijní plán, který bude vyhovovat vašim studijním potřebám a možnostem tak, abyste svého cíle dosáhli co nejdříve. Setkáte se s ní v osobních tutoriálech a bude vždy po vašem boku, bude vás motivovat a za všech okolností vám bude pomáhat.

 • Specializovaný učitel

Máme specializované učitele v různých oblastech, kteří vyřeší vaše konkrétní pochybnosti o obsahu. Prostřednictvím svého virtuálního kampusu je můžete kontaktovat, kdykoli budete potřebovat. Odpoví vám za méně než 48 pracovních hodin.

Náš lektorský tým navíc pravidelně vyučuje online kurzy v oblastech znalostí souvisejících s vaším školením. V nich máte možnost zeptat se učitele na své pochybnosti a nechat je vyřešit personalizovaným způsobem. Teleclasses můžete navštěvovat živě nebo k nim později kdykoli budete chtít prostřednictvím svého virtuálního kampusu.

 • Metoda studia na míru

V Campus Training neustále inovujeme nové technologie pro vzdělávání, proto jsme vyvinuli e-learningovou studijní metodu, plně přizpůsobenou vašim potřebám.

Můžete studovat kdekoli a v čase, který si zvolíte, prostřednictvím naší virtuální platformy, která je dostupná 24 hodin denně, 365 dní v roce. Jediným kliknutím můžete ze svého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu rozbalit obsah, vidět praktické workshopy, aktualizovat výukové materiály, konzultovat nástěnku, stahovat zkoušky nebo klást učitelům otázky. Kdykoli a kdekoli chcete!

 • Workshopy a semináře

V Campus Training se zavazujeme k teoreticko-praktické přípravě přímo propojené s profesní realitou. Díky našim školicím workshopům se dozvíte o nejnovějších trendech v každém odvětví a objevíte všechna tajemství, jak se stát skutečným profesionálem. Na našich prezenčních seminářích vám váš učitel dá příležitost ponořit se do nejdůležitějších případových studií vašeho školení.

 • profesionální praxe

Většina našich školení zahrnuje 60 až 300 hodin odborných praxí ve společnostech v tomto odvětví. Je to nejlepší příležitost uplatnit nabyté znalosti, naučit se řemeslu, přidat do životopisu první pracovní zkušenost a rozšířit si síť profesních kontaktů.

 • Školení akreditované Nebrijskou univerzitou

Campus Training je spolupracujícím centrem univerzity Nebrija – to znamená, že tato univerzita dohlížela na obsah a metodologii kurzu, což zaručuje jeho vynikající kvalitu. V důsledku toho mají všichni studenti, kteří absolvují kurzy akreditované Nebrijskou univerzitou, právo obdržet odpovídající osvědčení o školení vydané stejnou univerzitou.

 • Pracovní orientace

Naše oddělení Labor Orientation vám poskytne všechny klíče k úspěchu v jakémkoli výběrovém řízení. Prozradí vám, jak zatraktivnit životopis, jak připravit přijímací pohovor na pozici, která vás zajímá, jak získat pracovní zlepšení... a mnoho dalšího!

 • Observatoř zaměstnanosti

Dáme vám kontakt na společnosti, které hledají kandidáty s vaším profilem. Zkontrolujeme váš životopis a vaše pracovní potřeby a informujeme vás o ideálních pracovních nabídkách pro vás.

Místa

 • A Coruña

  C/Comandante Fontanes 1, 1º 15003, , A Coruña

Otázky