Keystone logo
California School of Law

California School of Law

California School of Law

Úvod

California School of Law

California School of Law je online zákon škola s cílem poskytovat vzdělávací zážitek, který je co nejblíže k tomu v tradiční rezidenční právnické škole. Studenti na CSL můžete vidět a mluvit s profesory a spolužáky po přihlášení do živého Video Conferencing třídě ze svého počítače doma nebo v práci.

Všechny třídy jsou vyučovány zkušený fakulty, z nichž všichni složili California State advokátní zkoušky nebo advokátní zkoušky v jiném státě.

Jak on-line Law School Třídy Práce

Studenti si vybrat The California School of Law Online Law School získat titul JD, protože se nemohou zúčastnit bytový zákon škola kvůli pracovním nebo rodinné závazky, nemluvě o obrovskou finanční zátěž výuky a cestování podílejí na účast na rezidenční právnickou fakultu.

Třídy na Kalifornie School of Law poskytují skutečný zážitek školy zákon tempem, a cenu, která je zvládnutelný pro pracovní dospělé.

Třídy setkat každý týden v úterý a ve čtvrtek večer, se studenty a profesory, které se účastní v živé videokonference. Ve třídách, které diskutovat a diskutovat o zákon, jako kdyby byly fyzicky ve stejné místnosti. V těchto třídách profesorů využívají tradiční sokratovská metoda právního vzdělání, studenti dělat případových prezentací a jsou zpochybňovány o případu u profesora.

Nejmodernější technologie umožňuje studentům, aby předložily vyšetření, eseje a memoranda o právu, pro profesoři přezkoumat, diskutovat a kvalitní. Tato technologie také umožňuje studentům vytvářet studijní skupiny, v nichž diskutují případy, obchodní třídy obrysy, přípravka pro testy a spřátelit se a síťových připojení, které může trvat celý život.

Přijímací standardy California School of Law se zajímá o studenty, kteří se chtějí stát úspěšnými právníci a jsou ochotni tvrdě pracovat, aby se dosáhlo Juris doktorát. Máte-li bakalářský titul máte nárok na právní přijímacích řízení na školách.

Žadatelé s bakalářský titul

Žadatelé s bakalářský titul z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole, s minimální GPA 2,0 splňují on-line normy právnické fakulty přijetí a jsou způsobilé pro právnické fakulty přijetí.

Výjimky pro žadatele bez bakalářský titul

Žadatelé s 100 vysokoškolských jednotek jsou považovány za přijímací výjimku z právnické fakulty. Žadatelé s minimálním GPA 2,0 splňují on-line normy právnické fakulty přijetí a jsou způsobilé pro právnické fakulty přijetí.

Žadatelé s magisterský titul (ale bez bakalářský titul), jsou považovány za přijímací výjimku z právnické fakulty.

Úvěry

California School of Law poskytuje studentům s několika prostých a atraktivní splátka úvěru plánů. Každý student zapsal do Kalifornie School of Law bude schválena pro splátky úvěru. Výuka je účtován semestru, nikoli rok, vedení i jistiny a úroků nízká.

Bary Schválení Kalifornie státní Bar

California School of Law je registrován jako distančního studia právnické fakulty s Výborem Bar vyšetřovatelů Státní baru Kalifornie.

V dubnu 2009 Výbor Bar vyšetřovatelů Státní baru Kalifornie provedl kompletní na místě kontrolu Kalifornie School of Law, včetně to je firemní kanceláře, studentské a obchodních záznamů, vzdělávání technologií a Fakulty. Výbor Bar vyšetřovatelů schválila registraci Kalifornie School of Law jako distančního vzdělávání Law School.

Absolventi Kalifornie School of Law získat titul Juris Doctor, vytváří řadu pracovních příležitostí jako právník, profesor práva, podnikatele a další.

Absolventi Kalifornie School of Law jsou způsobilé sedět na Kalifornské státní advokátní zkoušky a existují způsoby, jak pracovat jako advokát v každém státě.

American Bar Association

K dnešnímu dni, American Bar Association (ABA) nemá akreditován žádný on-line Law School. To znamená, že Kalifornie škola práva není akreditován American Bar Association.

Místa

  • Santa Barbara

    California School of Law 5276 Hollister Ave, Suite 262 , CA 93111, Santa Barbara

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky