Keystone logo
California Institute of Applied Technology

California Institute of Applied Technology

California Institute of Applied Technology

Úvod

California Institute of Arts & Technologie je oceněná technická vysoká škola, která se specializuje na pomoc studentům při zahájení a rozvoji kariéry v konkurenčním oboru IT. Jsme 100% online vysoká škola a jsme hrdí na personalizovanou studentskou zkušenost, která vás připraví na vaši první práci v IT. Nabízíme malé třídy s praktickým učením, individuálním doučováním, průmyslovými certifikačními workshopy, personalizovaným kariérním koučováním, vytvářením životopisů a dalšími. Všechny naše kurzy jsou navíc stohovatelné, takže můžete získat milníky a oborové certifikace, abyste si vybudovali svůj životopis a nastartovali svou kariéru.

V CIAT můžete získat plně akreditovaný titul v oboru kybernetická bezpečnost, správa IT, vytváření sítí, vývoj softwaru nebo analýza dat, to vše z pohodlí vašeho domova.

Přihlaste se ještě dnes a začněte budovat technologickou kariéru svých snů!

Naše hodnoty

 • Jsme nadšení pro vzdělání a úspěch studentů.
 • Oceňujeme integritu a dokonalost našich zaměstnanců a studentů.
 • Chováme se k sobě i ke studentům důstojně a s respektem.
 • Věříme a podporujeme inovace na naší škole, abychom lépe pomohli našim studentům uspět.
 • Zaměřujeme se na studenty a chceme, aby lidé byli velmi oddaní dosahování cílů, kde se náš úspěch rovná úspěchu studentů.
 • Jsme odpovědní za své činy, a pokud dojde k chybám, soustředíme se na prevenci budoucích chyb a postupujeme vpřed.
 • Máme růstové myšlení, neustále hledáme způsoby, jak se zlepšovat, s upřímnou vírou, že každý student může dělat lépe a dosáhnout svých cílů.
 • Očekáváme, že každý zaměstnanec bude příkladem chování a profesionality a bude vzorem pro studenty a kolegy.

Je čas přehodnotit svůj přístup ke vzdělávání.

Máte práci, ale chcete kariéru? CIAT je průkopníkem nového vzdělávacího přístupu, který přesahuje tradiční čtyřletou zkušenost nebo zkušenost z komunitní vysoké školy. Absolventi CIAT dokončují své programy s portfoliem inovativních zkušeností a mají jedinečnou pozici, aby mohli soutěžit o pracovní místa v oblasti technologií. Ať už začínáte, měníte kariéru nebo přecházíte zpět do civilního života, CIAT vás připraví na úspěch.

Praktický výcvik Malé třídy Živé online kurzy Personalizované kariérní služby Plně akreditovaná technická škola

Titul + certifikace = to nejlepší z obou cest

Řešte své krátkodobé i dlouhodobé cíle společně. Vybudujte si své technické dovednosti, získejte certifikaci a rychle začněte svou novou kariéru, a to vše při práci na dosažení titulu. Naše rozsáhlé IT osnovy pokrývají 24 oborových certifikací, které zaměstnavatelům dokazují, že jejich dovednosti přesahují rámec učebny a otevírají příležitosti pro kariérní postup.

233738_certificates.png

Přijímací řízení

Jste připraveni začít svou cestu s CIAT? Není lepší čas než právě teď. Na California Institute of Applied Technology jsme přijímací proces usnadnili jako 1, 2, 3. Jednoduše postupujte podle těchto kroků a nastartujte svou cestu k získání titulu nebo certifikátu v oboru IT, vývoj softwaru, grafický design nebo webdesign . Opravdu si vážíme vašeho zájmu o naše programy a nemůžeme se dočkat, až se s vámi setkáme.

 1. Book An Appointment
  We learn about you and determine what program would be the best fit.
 2. Apply Online
  We’ve streamlined our online application process so you can apply easily.
 3. Receive Financial Aid Support
  Speak with a Financial Aid advisor to explore financial aid options and apply.
 4. Submit Admissions Documentation
  Submit a copy of your high school diploma and required documentation to the Admissions Office.
 5. Enroll!
  Congratulations! We’re looking forward to sharing this journey with you.

Admissions Documentation

Supplemental Materials

Once you’ve completed your application, be sure to submit a copy of your high school diploma or equivalent documentation to our Office of Admissions. Additional documentation can include your GED, DD-214, and college transcripts.

Scholastic Level Exam

If you’ve earned less than six college-level semester credit hours, you’ll need to complete a Scholastic Level Exam (SLE). We’ll provide you with a link to the exam via email once you submit your application.

Proof of Identity

We need you to submit a government-issued proof of identity showing a photo and your age (e.g., a driver’s license, or passport with picture) to our Office of Admissions once you’ve completed your application.

Stipendia a financování

Planning ahead and applying for financial aid can be a daunting task. CIAT is here to help. We offer assistance in applying for scholarships, federal aid, private loans, and monthly payment plans to help you build an affordable and manageable education plan.

Financial Aid

Our Financial Aid Office is committed to providing assistance to qualified students who would otherwise be unable to pursue the attainment of their educational and professional goals. To begin your application process, first complete the government’s FAFSA form at fafsa.gov. Our school code is 042598. You’ll need this and financial documents, like tax returns and pay stubs, to complete the application. You must re-apply for FAFSA for every year.

Cal Grant

Cal Grants are for students who are pursuing an undergraduate degree or vocational or career training and do not have to be repaid. Cal Grant applicants must apply using the FAFSA or CA Dream Act Application by the deadline and meet all eligibility, financial, and minimum GPA requirements of either program. Grants are for students attending Universities of California, California State Universities California Community Colleges, or qualifying independent and career colleges or technical schools in California.

Military Benefits

After their service, many veterans choose to move into the field of IT. The GI Bill® can be used not only for an Associate’s or Bachelor’s degree in information technology but it can also be used for many of the invaluable certifications required. In fact, due to DoD 8570.01, a Department of Defense directive requiring information assurance personnel to be certified, IT certification can be mandatory for most DoD-related positions.

Scholarships

In addition to CIAT-offered scholarships, you will have access to a database where you can research different outside scholarships that have been made known to CIAT through other students, organizations, and businesses. You are free to apply to as many of these scholarships as you’d like. Just make sure you report any outside scholarships you receive to the Student Financial Services Office so we can apply them to your package.

Private Loans

When scholarships and federal financial aid aren’t enough, private loans help you cover any remaining personal investment balances. CIAT offers Sallie Mae to support the needs of students with a wide range of credit backgrounds and financial histories.

Ohlasy studentů

Ocenění a akreditace

Accrediting Council For Continuing Education & Training

CIAT has proudly earned accreditation from the Accrediting Council for Continuing Education & Training (ACCET). We’ve earned this validation through an evaluation of our overall mission, the quality of education we provide and the reputation of our faculty. Through our accreditation, you can trust us when working to earn a quality and recognized degree. ACCET is listed by the U.S. Department of Education as a nationally recognized accrediting agency.

Bureau for Private Postsecondary Education

California Institute of Applied Technology je schválen k poskytování Federal Student Aid ministerstvem školství USA. Provedeme vás krok za krokem procesem odeslání vaší bezplatné žádosti o federální studentskou pomoc (FAFSA) online, abyste mohli požádat o federální studentské granty a půjčky a spojili vás s našimi způsobilými programy. Celková výše udělené finanční pomoci bude záviset na vašem příjmu a potřebě.

Department of Education

California Institute of Applied Technology je schválen k poskytování Federal Student Aid ministerstvem školství USA. Provedeme vás krok za krokem procesem odeslání vaší bezplatné žádosti o federální studentskou pomoc (FAFSA) online, abyste mohli požádat o federální studentské granty a půjčky a spojili vás s našimi způsobilými programy. Celková výše udělené finanční pomoci bude záviset na vašem příjmu a potřebě.

U.S. Department of Veteran Affairs

California Institute of Applied Technology je schválen k poskytování výhod VA včetně GI Bill® po 9/11 a programu Yellow Ribbon těm, kteří jsou způsobilí. Kalifornský institut umění a technologie jako vysoká škola přátelská k armádě má vyhrazené zaměstnance, kteří pomáhají našim vojenským studentům porozumět oprávněným výhodám školného každého jednotlivce. Úzce spolupracujeme s poradci VA, abychom zajistili, že naši studenti dokončí naše studijní a certifikační programy.

General Services Administration

California Institute of Applied Technology je prodejcem schváleným GSA a poskytuje školicí a vzdělávací programy prostřednictvím vybraných smluv. Jako vysoká škola přátelská k armádě chápeme důležitost udržování konkrétních IT certifikací, aby bylo možné zachovat vaši vládní bezpečnostní prověrku. Nabízíme devět různých programů pro aktivní členy a veterány spolu s kombinací certifikací a praktických školení, které vám umožní posunout vaše vzdělání na další úroveň.

California Department of Rehabilitation

Každý student, který projde našimi dveřmi, potřebuje nějakým způsobem naši pomoc – ať už jde o výběr správného programu, správu svých finančních investic nebo překonání překážek v zaměstnání. Věříme, že každý student by měl mít rovné příležitosti k úspěchu na své vzdělávací cestě, a proto California Institute of Applied Technology úzce spolupracuje s Kalifornským ministerstvem rehabilitace, aby studentům se zdravotním postižením poskytla optimální ubytování.

Místa

 • National City

  Mile of Cars Way, 401 Suite 100, 91950, National City

Otázky